PlayStation dárkové karty

PlayStation dárkové karty otevírají možnost výběru několika titulů a služeb na PlayStation Store, SingStore i PlayStation Home. Tyto karty ti poskytují přístup k digitálnímu obsahu, ve kterém najdeš nejnovější hry, nové písně i oblečení, doplňky a apartmá do virtuálního světa. PlayStation karty jsou také vhodné jako dárek pro všechny hráče.

Výhody PlayStation dárkových karet

  • Bohatý výběr her: Obchod PlayStation Store nabízí stovky her, které si můžeš kdykoliv zahrát online.
  • Snadná dostupnost: PlayStation karty lze sehnat nejen na webu, ale také na každé naší prodejně Smarty.cz nebo JRC.
  • Skvělý dárek: Ať už hledáš dárek na poslední chvíli nebo nevíš, co pořídit hráči, PlayStation dárkové karty jsou vždy vděčnou volbou. Nemusíš řešit, kterou hru ještě doma nemá, protože na PlayStation Store si může vybrat z široké nabídky.
  • Digitální dostupnost: Žijeme v technologicky vyspělé době, a proto je využití digitálního kódu PlayStation karet jednoduchou záležitostí, kterou zvládne opravdu každý.

Dobij peněženku a hraj

Chceš si dobít svou online peněženku a zahrát si oblíbené tituly? Stačí si pořídit přednabitou PlayStation kartu a vybrat si hru na PlayStation Store. V naší nabídce si můžeš zvolit z různých částek, konkrétně 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč.

Zakup členství v PlayStation Plus

Staň se členem PlayStation Plus a užij si stovky her pro PS5 i PS4. Na výběr máš ze 3 typů členství: PlayStation Plus Premium, PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Essential, a to na 1 nebo 3 měsíce. Jaký je v nich rozdíl a které výhody každý typ členství nabízí?

  • PlayStation Plus Premium ti umožní vybírat z široké nabídky her v katalogu, možnost exkluzivního obsahu, slev, zkušební verze her, měsíční hry, cloudové streamování a další. Jedná se o dražší, avšak kompletní typ členství se všemi výhodami.

  • PlayStation Plus Extra je zlatou střední cestou. V tomto typu členství tě čekají měsíční hry, katalog her obsahující stovky her, exkluzivní obsah i slevy a spousta dalších výhod.

  • PlayStation Plus Essential je základním typem členství a nabízí méně výhod než předchozí dvě zmíněná členství. Za to je ale nejlevnější variantou pro hráče, kteří si chtějí dopřát měsíční hry a exkluzivní obsah či slevy.

PlayStation karty lze využít na hry, doplňky i předplatné. Co je potřeba po nákupu karty udělat?

  1. Přihlas se na PlayStation Network.
  2. Navštiv obchod PlayStation Store, zvol Reedem Codes a zadej unikátní kód z karty.
  3. Teď už můžeš vložené peníze utratit za cokoliv, co si budeš přát.

více méně