SERVIS HERNÍCH KONZOLÍ A OVLADAČŮ

Tvá konzole už nefunguje, nebo ti špatně reagují tlačítka na ovladači? Provádíme kvalitní servis konzolí a herních zařízení. Oprava konzole Playstation, Xbox a Nintendo pro nás není problém. Opravujeme i herní ovladače.

Co opravujeme?

Opravujeme herní konzole a ovladače PlayStation 3 | 4 | 5 | Vita, Xbox 360, Xbox One S | X, Xbox Series S | X, Nintendo Switch Lite | OLED.

Ostatní zařízení pouze na dotaz na [email protected].

Jak probíhá servis?

1.

Dones nám na prodejnu/prodejny svou porouchanou konzoli nebo ovladač.

2.

Naši prodavači zařízení převezmou a zašlou jej na centrálu, kde následně provedeme diagnostiku.

3.

Budeme tě kontaktovat e-mailem a zašleme ti cenovou nabídku opravy.

4.

Až bude tvá konzole nebo ovladač opraven, ozveme se ti, kdy si jej budeš moci vyzvednout.

Jaká je cena servisu?

Cena servisu je pouze orientační a může se změnit v případě zjištění rozsáhlejší závady po provedení diagnostiky. V takovém případě tě vždy kontaktujeme s žádostí o schválení rozšířeného servisního úkonu a s novou cenovou nabídkou.

Přejít na ceník

Jak vyřeším servis?

Osobně na našich prodejnách

Chceš mít jistotu, že jsi své zařízení předal do správných rukou? Na všech našich prodejnách ti s reklamačním procesem poradí naši odborníci. Hned po přijetí tvého zařízení k servisu obdržíš reklamační protokol. Když už dorazíš na prodejnu, nezapomeň prozkoumat další produkty z naší široké nabídky.

Seznam prodejen

Online skrze Zásilkovnu

Chceš si ušetřit cestu nebo nemáš čas zastavit se v našem servisu? Pošli nám své zařízení Zásilkovnou zdarma. Stačí vyplnit náš online formulář, a poté své zařízení či příslušenství donést na nejbližší pobočku Zásilkovny.

Vyplnit formulář

Odesláním na adresu

K odeslání můžeš využít také služby přepravců. Vyplň následující formulář, vytiskni jej a spolu se zařízením odešli na adresu Smarty Zličín – Zákaznické centrum, Reklamační oddělení, Na Radosti 414, Praha 5 155 21. Zboží zaslané na dobírku nebude převzato

Vyplnit formulář

Smarty.cz - Servisní a výdejní místo

Na Radosti 414 | 155 21 Praha 5 - Zličín

navigovat

Vyzvedni si zde své objednané či rezervované zboží z našich e-shopů Smarty.cz a JRC.cz. Vybrat si můžeš z nabídky originálních Apple produktů, mobilních telefonů, konzolí, her, audia, příslušenství a dalších produktů ze světa chytré elektroniky a gamingu.

Otevírací doba

Po - Pá: 09:00 - 18:00
Kontakt

V případě dotazů na servis nebo opravu, kterou jsme od tebe přijali, nás neváhej kontaktovat na e-mail [email protected].

Nejčastější dotazy
Proč se má herní konzole nespouští?
Může se jednat o problém s napájecím kabelem. Pokud jeho výměna problém nevyřeší, mohl se porouchat zdroj nebo napájecí okruh na základní desce. V takovém případě je třeba zařízení přinést k nám, kdy naši technici provedou rozsáhlé funkční testy, závadu odhalí a také ji ve většině případů opraví.
Jak dlouho u vás trvá oprava?
Doba trvání opravy u nezáručního servisu se může lišit v závislosti na mnoha faktorech, jako je například vytížení servisu. Náhradní díly ale udržujeme skladem na veškerá zařízení, která opravujeme. Obecně platí, že není možné stanovit pevný časový rámec, snažíme se však každou reklamaci vyřizovat v co nejkratším termínu.
Co mám dělat, když se konzole při hraní přehřívá?
Konzole během chlazení ventilátory do sebe nasává prach z okolí, který časem ucpe chladící mřížky. Teplovodivá pasta, která snižuje teplotu na procesoru zhruba po roce začne vysychat a tvrdnout, díky čemuž ztrácí své vlastnosti a je vhodné ji vyměnit. Tuto službu včetně kompletního čištění nabízíme samozřejmě také.
Jak vyřeším problém s ovladačem, který sám ovládá pohyb ve hře?
Ovladač se po čase bohužel také opotřebuje a analogová páčka může začít sama „driftovat“. Opravu této závady provádíme tak, že ovladač kompletně rozebereme a pomocí speciálních ESD pájecích stanic vadnou součástku tzv. potenciometr vyměníme.

Veškeré servisní podmínky naleznete ZDE.