Hry na PlayStation 5

PlayStation 5 nabízí širokou nabídku exkluzivních her, které tě přesunou do herního světa plného dobrodružství, strategie, adrenalinu, sportu, zkrátka do všech žánrů, které si usmyslíš. Díky výkonu konzole PS5 si totiž užiješ každou hru v té nejlepší kvalitě. Pokračuj ve čtení a najdi hru přímo pro tebe.

Ať už jsou tvé herní choutky jakékoliv, z naší nabídky her pro PlayStation 5 si rozhodně vybereš.

Nejoblíbenější hry PS5

 •  Marvel's Spider-Man 2
Peter Parker a Miles Morales se vracejí v novém dobrodružstvím v sérii Marvel's Spider-Man. Oba Spider-Mani musí čelit padouchům, včetně Venoma, a najít rovnováhu mezi svými životy a povinností chránit ostatní. Hra nabízí rozšířený a otevřený svět marvelovského New Yorku, nové schopnosti a vylepšené vybavení. Díky výkonu konzole PlayStation 5 jsou k dispozici funkce jako haptická odezva, adaptivní spouště a 3D zvukový efekt.

 • God of War: Ragnarok
Kratos a Atreus se vydávají na cestu hledání odpovědí v Norských světech. Atreus pátrá po znalostech o proroctví Lokiho a Kratos se musí rozhodnout, zda se osvobodí od minulosti a stane se otcem, kterého Atreus potřebuje. Bojuj s pomocí různých zbraní, nových schopností a prozkoumávej nebezpečné krajiny plné nepřátel, monster a severských bohů.

 • Horizon: Forbidden West
V pokračování herní série Horizon: Forbidden West se vrátíš do postapokalyptického světa daleké budoucnosti. Hra nabízí nové kraje, větší a úchvatnější stroje a setkání s novými kmeny. Vyrovnej se s hrozbami, objevuj nová tajemství a obnov rovnováhu ve světě. Čeká tě otevřený svět, strategické bitvy a odhalení minulosti. Díky krásné krajině můžeš prozkoumat různá prostředí, tak jen do toho.

Akční hry PS5

 • Assassins Creed Mirage
Ponoř se do příběhu Basima, dříve pouličního zloděje, který hledá spravedlnost v Bagdádu za doby 9. století. Prostřednictvím tajné organizace se stane smrtícím mistrem Asasínem. Hra Assassins Creed Mirage nabízí široký sortiment nástrojů a vražedných bojů. Příběh sleduje transformaci mladého muže v rafinovaného mistra Asasína, který je zároveň součástí pulzujícího města, kde obyvatelé Bagdádu reagují na všechny události.

 •  The Last of Us Part II
The Last of Us je přepracovaná verze hry pro PlayStation 5. Příběh se odehrává po 20 letech, kdy nebezpečný vir zdecimoval většinu civilizace USA. Lidé stále bojují o přežití a drží se uvnitř drsných zón. Mimo ně se totiž prohání zákeřní a nelítostní infikovaní vyvrhelové a zombie. Joel dostane úkol doprovázet mladou dívku Ellie a společně hledají hnutí odporu Fireflies. Na jejich cestě je však čeká spousta zvratů a nepříjemných bojů. Hra nabízí vylepšenou grafiku, rychlé načítání, 3D zvuk a spoustu dalších funkcí.

 •  Resident Evil 4
Resident Evil 4 se odehrává šest let po biologické katastrofě v Raccoon City a sleduje příběh agenta Leona S. Kennedyho, který se vydává na venkovskou vesnici v Evropě, aby zachránil prezidentovu dceru unesenou kultem Los Illuminados. Ve hře se Leon setká s hrůzami, o kterých se mu ani v nejhorších nočních můrách nesnilo. Postav se jim a zjisti, kdo za tím vším vězí.

Závodní hry PS5

 •  Gran Turismo 7
Gran Turismo 7 je závodní hra, která je inspirována historií Gran Turisma. Obsahuje různé herní režimy, včetně kampaní a autoškoly. Zasoutěž si s ostatními ve sportovním režimu, vyber si z více než 420 aut a vyzkoušej si jízdu na 90 tratích v různých povětrnostních podmínkách. Zasedni za volant a vydej se za adrenalinem.

 •  The Crew Motorfest
Akční závodní hra The Crew Motorfest s otevřeným světem tě přenese na havajský ostrov O'ahu. Prozkoumávej různé trasy, objev všechny funkce tvého auta, trénuj a účastni se závodů. Hra nabízí stovky licencovaných vozů a čekají tě různé výzvy.

 •  F1 23
Připravit, pozor a startujeme! Zazávoď si na nových okruzích v Las Vegas a Kataru. F1 23 nabízí systém licencí, které podporují férové závodění. Plň výzvy a závoď v různých režimech a sériích. Vylepšování vozů a členů týmu je možné prostřednictvím nového systému výroby. Technologie ovladače Precision Drive zlepšuje kontrolu a nová fyzika vozů zaručuje realističtější závodění.

RPG hry na PS5

 •  Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy je akční RPG hra, která se odehrává v kouzelnickém světě 19. století. Staň se studentem v Bradavické školy a vypořádej se s mocnými kouzly, magií a smrtícími nepřáteli. Ve hře Hogwarts Legacy se naučíš rozvíjet své schopnosti, ovládat kouzla a vybírat si společníky. Každé tvé rozhodnutí ovlivní osud kouzelnického světa.

 •  Elden Ring
Hidetaka Miyazaki a George R.R. Martin vytvořili nový svět plný fantastických příběhů. Vydej se na cestu za dobrodružstvím skrze propracovaný svět plný hrůzostrašných tvorů a postav, které ti buď pomohou, anebo zabrání v pokroku. Pohybuj se na koni či pěšky po rozsáhlé krajině s realistickým počasím. Vyber si svůj vlastní herní styl díky široké škále zbraní, magických schopností a dovedností. Elden Ring si můžeš zahrát sám i s přáteli.

 •  Diablo IV
Diablo IV je akční RPG zážitek nové generace s nekonečnými zástupy zla, schopnostmi a dungeony. Ponoř se do pekelného prostředí Sanctuary a příběhu s rozsáhlým obsahem. Osvobozuj pevnosti, ze kterých se poté, co je zbavíš zkažených démonů a nepřátelských šelem, stanou přátelské předsunuté základny, které navždy změní rozložení světa. Herní obsah zahrnuje přes 140 dungeonů, vedlejší úkoly, porážku bossů a osvobozování pevností.

Adventura hry PS5

 •  A Plague Tale: Requiem
Amicia a Hugo utečou ze své zpustošené vlasti a vydají se na výpravu, aby začali nový život a dostali Hugovu kletbu pod kontrolu. Musí čelit zkáze způsobené žravými krysami a vydat se za zoufalým bojem o přežití. Hra nabízí různé zbraně, nástroje a nadpozemské síly pro překonání soupeřů a výzev.

 •  Stray
Stray je dobrodružná hra s kočičí hlavní hrdinkou, zasazená do podrobně zpracovaných, neonem prozářených uliček chátrajícího kyberměsta. Pohybuj se prostředím s hravostí kočky, vyřeš tajemství města a spřátel se s létajícím dronem B-12 a najdi cestu ven.

Strategické hry PS5

 • Company of Heroes 3
Ponoř se do příběhu během druhé světové války. V Company of Heroes 3 tě čekají nové funkce a autentické taktiky, které jsou poháněny technologií Essence Engine 5. Ovlivni průběh bitvy i samotný příběh války svými rozhodnutími. Dynamická herní mapa umožňuje velení pozemním, vzdušným a námořním silám.

 •  Anno 1800
Anno 1800 je budovatelská strategická hra umožňující vytvářet obrovská města, plánovat logistické sítě, osidlovat nové úrodné kontinenty a podmaňovat protivníky pomocí diplomacie, obchodu nebo války. Hra obsahuje příběhovou kampaň, sandboxový režim a režim pro více hráčů. Nové prvky zahrnují expedice po celém světě a nové pracovní síly pro správu továren.

Sportovní hry PS5

 •  EA Sports FC 24
Hra s novým názvem EA Sports FC 24, dříve FIFA, nabízí výjimečný zážitek díky třem inovativním technologiím, které poskytují naprostý realismus v každém zápase: HyperMotionV pro pohyby hráčů, herní styly vycházející z analýz Opta a pokročilý engine Frostbite. A co víc, díky možnosti hraní na různých platformách, si EA FC 24 můžeš zahrát i s přáteli.

 •  NHL 24
EA SPORTS NHL 24 přináší nové prvky, včetně systému vyčerpání pro intenzivnější zápasy a fyzikálně řízeného kontaktu pro realističtější zásahy. Nové systémy ovládání hráče, Vizuální přihrávky a Úplná kontrola nad fintami zlepšují hratelnost. NHL 24 také využívá motor Frostbite pro vylepšenou grafiku a realističnost a Momenty HUT připomínají hokejové okamžiky z historie i současnosti.

 •  NBA 2K24
Připrav se na skvělou dávku čisté basketbalové zábavy v různých režimech NBA 2K24. V MyCAREER si vytvoř svého vlastního hráče s nekonečnými možnostmi personalizace. Získej sbírku legend a v MyTEAM si sestav dokonalý tým. Navíc tě čekají nové výzvy v podobě Mamba Moments.

Multiplayer hry PS5

 •  Call of Duty: Modern Warfare 3
V pokračování Call of Duty: Modern Warfare II kapitán Price a Task Force 141 čelí obrovské hrozbě v podobě ultranacionalistického válečného zločince Vladimir Makarova. Hra také přináší nové mapy pro režim Ground War a rozvíjí populární War Mode.

 •  Fortnite
Fortnite od Epic Games je populární online hra s režimem Battle Royale, kde 100 hráčů soutěží o přežití na jedné mapě. Sezónní aktualizace, kosmetické předměty a cross-platform hraní přispívají k oblibě tohoto titulu. Užij si doplňkové balíčky s různým obsahem.

Hry pro děti PS5

 •  Asterix & Obelix XXXL
Oblíbení Galové Asterix a Obelix se vrací v novém dobrodružství. Celá Galie je pod římskou nadvládou, kromě jediné vesnice obývané nepoddajnými Galy. Mezitím v Hibernii požádají Asterixe a Obelixe o pomoc při hledání legendárního berana se zlatými rohy, který zmizel. Vydej se na cestu za hledáním.

 •  LEGO Star Wars: The SkyWalker Saga
V LEGO Star Wars: The Skywalker Saga znovu prožiješ nezapomenutelné okamžiky z 9 filmů Skywalkerovy ságy. Těš se na typický LEGO humor, ovládej stovky postav, lodí a vozidel v rozsáhlém světě Star Wars a vydej se na vlastní cestu napříč galaxií.

více méně