Zaklínač 3 GOTY - Anglická verze

Bazar
Kód produktu: P49253E /
Záruka: 2 roky
Zaklínač 3: Divoký hon je poslední epizodou velice populární RPG série a zároveň poslední částí legendy o Geraltovi z Rivie.
Platforma
PlayStation 4
799 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Zaklínač 3 GOTY - Anglická verze Zaklínač 3 GOTY - Anglická verze
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč

Podrobné informace


Jedná se o anglickou verzi hry bez české lokalizace.

Zaklínač 3: Divoký Hon -
Edice Hra roku

Jedno z nejlepších RPG herní historie se vrací ve vrcholné formě. Se všemi datadisky a DLC doplňky si nyní můžete vychutnat ultimátní dobrodružství, které bere dech.


V cestě vám stojí nádherně zpracované potvory.


Staňte se profesionálním zabijákem příšer a vydejte se na dobrodružství epických rozměrů! Od svého vydání se hra Zaklínač 3: Divoký hon stala okamžitě klasikou a získala více než 250 ocenění Hra roku.

Nyní si toto obrovské, více než 100hodinové dobrodružství v otevřeném světě můžete užít i s oběma příběhovými datadisky, které nabídnou přes 50 hodin obsahu navíc. Tato edice obsahuje veškerý dodatečný obsah – nové zbraně, zbroje, vzhled pro společníky, nový režim a vedlejší úkoly.

"Historické kulisy, pletichy šlechty a do toho nádherné venkovské dívky, které vám rády otevřou svou náruč. Svět Zaklínače ve třetím dílu je podán přesně tak, jak jej známe a máme rádi."


V pohádkové oblasti Toussaint bude poněkud dusno.

Tato speciální edice obsahuje datadisky Srdce z kamene a O víně a krvi, které nabízejí obrovských 50 hodin dodatečného příběhu a také nové herní mechanismy a nové oblasti rozšiřující herní svět o celou třetinu! Navíc pouze tato edice v jednom balení umožňuje přístup k veškerému dosud vydanému dodatečnému obsahu včetně zbraní, zbrojí, vedlejších úkolů, herních režimů a nových gwintových karet.

 

HERNÍ OBSAH:

  • Staňte se nájemným zabijákem příšer a vydejte se na epickou výpravu za dítětem z proroctví, živoucí zbraní schopné nevídané zkázy.
  • Edice hra roku obsahuje všechny datadisky a dosud vydaný dodatečný obsah.
  • Zahrnuje veškeré technické a grafické aktualizace a také nové uživatelské rozhraní, které bylo kompletně přepracováno na základě zpětné vazby od členů zaklínačské komunity.
  • Dohromady více než 150 hodin ve světě jednoho z nejlepších RPG všech dob!

Foto & Video