Yakuza Kiwami

Bazar
Kód produktu: P47419 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - V této kompletní předělávce klasické Yakuzy ze systému PlayStation 2 prozkoumáš pochmurné ulice čtvrti Kamurocho a získáš zpět odcizené bohatství – nyní k dostání na systému PlayStation 4.
Platforma
PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Yakuza Kiwami Yakuza Kiwami
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

V této kompletní předělávce klasické Yakuzy ze systému PlayStation 2 prozkoumáš pochmurné ulice čtvrti Kamurocho a získáš zpět odcizené bohatství – nyní k dostání na systému PlayStation 4.

Vychutnej si dokonalý úvod do temného a nebezpečného světa Kazumy Kiryua, Draka Dojimy, který se vrací domů z vězení, kde strávil deset let života za zločin, jež nespáchal.

Vrať se zpátky do světa, který šel dál i bez tebe. Navštiv staré známé, poznej nové lidi a odhal tajemství 10 miliard zmizelých jenů, které byly ukradeny ze sejfů nechvalně proslulého klanu Tojo.V této kompletní předělávce klasické Yakuzy ze systému PlayStation 2 prozkoumáš pochmurné ulice čtvrti Kamurocho a získáš zpět odcizené bohatství – nyní k dostání na systému PlayStation 4. Vžij se do role „Draka Dojimy“ a opět prožij Kiryu-sanovo vůbec první dobrodružství plné soubojů, vztahů, intrik, karaoke a bowlingu.

  


Foto & Video