ReCore Definitive Edition

Výprodej
Vyšlo: 12.02.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 90975 /
Záruka: 2 roky
-67%
ReCore Definitive Edition
Hra pro PC - Od legendárního tvůrce her Keijiho Inafune přichází hra ReCore mistrně vyrobená akční adventura pro moderní generace. Hraj v roli Joule Adamsové, jedné z posledních zbývajících lidí a vytvoř si přátelské vztahy s odvážnou skupinou robotických společníků, každý z nich má unikátní schopnosti a síly. Veď tuto skupinu nepravděpodobných hrdinů na epické dobrodružství napříč mystiským a dynamickým světem. Dobrodružství začíná v jádru.
Platforma
PC
99 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
ReCore Definitive Edition ReCore Definitive Edition
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč 99 Kč

Podrobné informace

 

Recore

Od legendárního tvůrce her Keijiho Inafune přichází hra ReCore mistrně vyrobená akční adventura pro moderní generace. Hraj v roli Joule Adamsové, jedné z posledních zbývajících lidí a vytvoř si přátelské vztahy s odvážnou skupinou robotických společníků, každý z nich má unikátní schopnosti a síly. Veď tuto skupinu nepravděpodobných hrdinů na epické dobrodružství napříč mystiským a dynamickým světem. Dobrodružství začíná v jádru.


Hra Recore spojuje akci a platformové hraní s úžasnými vizuálními efekty, unikátním stylem vyobrazení a emocionální půvabným příběhem. Napříč dobrodružstvím se setkáš se škálou Corebotů. Mnozí z nich budou nepřátelé rozhodnutí zničit tebe, ale potkáš i odvážných společníků, s nimiž si vytvoříš pouta a budeš je vést v bojích během epického dobrodružství. Hra nabízí svěží herní zážitek plný průzkumu a strategických soubojů, pro fanoušky akce i platformových her.Prozkoumej krásně vytvořený a unikátní svět v roli Joule Adamsové, jedné z posledních lidí na planetě, Far Eden. Najdi nové dungeony, nepřátele a poklady v regionu známém jako Shifting Sands, kde denně přicházejí masivní písečné bouře, které mění výšku terénu a prostředí.


HERNÍ OBSAH:

  • Nový plán bota T8-NK
  • 10 nových dungeonů a 2 nové oblasti
  • 3 nové módy pro energetickou pušku Joule
  • Vylepšené rozlišení v HDR a nové nasvícení
  • Zvýšená maximální úroveň.

  


Foto & Video