XONE Mafia III: Season Pass

Kód produktu: D52555 /
Záruka: 2 roky
S tímto balíčkem získáte přístup k dodatečnému obsahu ke hře Mafia III. Zatím je známo, že vyjdou tři velká rozšíření během prvního roku, takže si váš pobyt ve městě New Bordeaux rozšíříte o nové příběhy, postavy, zápletky, charaktery a další hratelnostní vychytávky. Bonusem je posléze přístup ke speciálním vozidlům a zbraním.
Platforma
Xbox ONE
819 Kč
Ihned ke stažení
XONE Mafia III: Season Pass XONE Mafia III: Season Pass
Xbox ONE Digitální distribuce
Ihned ke stažení
819 Kč

Podrobné informace

Pravidla se změnilaS tímto balíčkem získáte přístup k dodatečnému obsahu ke hře Mafia III. Zatím je známo, že vyjdou tři velká rozšíření během prvního roku, takže si váš pobyt ve městě New Bordeaux rozšíříte o nové příběhy, postavy, zápletky, charaktery a další hratelnostní vychytávky. Bonusem je posléze přístup ke speciálním vozidlům a zbraním.

Organizovaný zločin čeká brutální revoluce. Píše se rok 1968 a virtuální verzi rušného New Orleans dusí hustý mrak korupce. Italská mafie ovládá nelegální hazardní hry, drogy i prostituci, zatímco zkorumpovaní policisté a politikové si plní kapsy. V centru dění stojí zneuznaný veterán války ve Vietnamu, Lincoln Clay, který hodlá všechno změnit

 

Hustle Kings01

 

Zahraj si za krví zborceného Claye a pusť se do zničující války proti mafiánům, kteří zradili jeho adoptivní rodinu. Najdi si mezi zločinci spojence, zbav se svých nepřátel a na jejich hrobech vybuduj mocné zločinecké impérium v čele se svou rodinou.

Bez ohledu na to, jestli používáš smrtonosné zbraně, nebo pracuješ tiše a nenápadně, město na tvé akce reaguje. Přetvoř si New Orleans k obrazu svému a dokaž, že rodina nejsou lidé, kterým se narodíš, ale lidé, pro které jsi ochoten umřít. 


Produkt je určen pouze pro české Microsoft / Xbox účty. Detaily aktivace vám budou zaslány e-mailem.

Foto & Video