XONE Far Cry Primal

Kód produktu: D52521 /
Záruka: 2 roky
Po skončení doby ledové se svět začal prudce měnit. Po roztátí velkých ledovců však vzniklo údolí, kde tamní mikroklima umožnilo přežití velkých zvířat, jako mamutů a šavlozubých koček. V zemi Oros se čas jakoby zastavil a zamezil příchodu pokroku a velkých změn.
Platforma
Xbox ONE
849 Kč
Ihned ke stažení
XONE Far Cry Primal XONE Far Cry Primal
Xbox ONE Digitální distribuce
Ihned ke stažení
849 Kč

Podrobné informace

Po skončení doby ledové se svět začal prudce měnit. Po roztátí velkých ledovců vzniklo údolí, kde tamní mikroklima umožnilo přežití velkých zvířat, jako mamutů či šavlozubých koček. V zemi Oros se čas jakoby zastavil a zamezil příchodu pokroku a velkých změn. Nezamezil však příchodu Takkara, lovce, jehož kmen byl pobit a on vyčerpaný a bezbranný doputoval do zapomenutého koutu divočiny, aby se v extrémně nebezpečném prostředí naučil vyrábět smrtící zbraně a obstál proti jiným predátorům. Ubisoft nás v pokračování své akční série Far Cry přivádí do doby kamenné. Zvládnete se postavit velkým výzvám, smrtícím zvířatům a obstojíte proti primitivně barbarským kmenům pravěkých lidí?

 

 

Herní obsah

  • Přežití je jeden z hlavních motivů hry. Ať už půjde o lov zvířat, obranu před nimi, nebo boj s nepřátelskými kmeny, Takkar bude muset využívat posbírané materiály z přírody k výrobě a vylepšování předmětů.
  • Cyklus noci a dne zajistí změnu v chování zvířat. Ve dne bude aktivní hlavně kořist v podobě býložravců, v noci budete aktivní kořist především vy.
  • Další složkou hry je rozrůstání se vašeho nového kmene, zdokonalování svých schopností a vedení lidí.
  • Bude nutné získat přátelé, kteří vám pomohou stát proti jiným kmenům, ale i nemilosrdnosti přírody.
  • Prozkoumávejte nádhernou zemi Oros, dechberoucí údolí červených lesů, kruté tajgy a močálů.Produkt je určen pouze pro české Microsoft / Xbox účty. Detaily aktivace vám budou zaslány e-mailem.

Foto & Video