XCOM: Enemy Within Commander Edition

Bazar
Kód produktu: P39904 /
Záruka: 2 roky
XCOM: Enemy Within je dodatek, který bere to nejlepší z XCOM: Enemy Unknown a navíc nabízí řadu nových schopností, vylepšení a zbraní, které Vám pomohou v boji proti novému mimozemskému nepříteli.
Platforma
Xbox 360
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
XCOM: Enemy Within Commander Edition XCOM: Enemy Within Commander Edition
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

XCOM: Enemy Within je dodatek, který bere to nejlepší z XCOM: Enemy Unknown a navíc nabízí řadu nových schopností, vylepšení a zbraní, které Vám pomohou v boji proti novému mimozemskému nepříteli. Datadisk zahrnuje nové mapy, taktickou a strategickou hratelnost (jakož i obsah pro více hráčů). Hra přinese také nové schopnosti vojáků; zkoumejte nové mimozemské technologie, abyste odemkli nové možnosti pro své jednotky:

Gene Mods: Vybudujte Genetické laboratoř, abyste fyzicky vylepšili schopnosti svých jednotek pomocí speciálních přírůstků do hrudníku, mozku, očí, kůže a nohou.
Mech Mods: Vybudujte Kybernetickou laboratoř, která umožní konstruovat mechanizovaný exoskelet(MEC). Nový MAC voják se bude specializovat v různých sférách a jeho oblek může být vylepšen zbraněmi jako jsou plamenomet, granátomet a podobně.


Balení obsahuje XCOM: Enemy Unknown i rozšíření XCOM: Enemy Within.

Co nás čeká?

  • Nové zbraně a výstroj: Dává jednotkám nové taktické možnosti díky projektování týmu inženýrů ve slévárně.
  • Nepřátelé: Osvojte si nové taktiky, abyste dokázali odolat útokům nových typů mimozemšťanů.
  • Nová strategická surovina: Byla objevena nová vzácná surovina, známá jako Meld. Zajistěte ji na bojišti a opatrně ji dostaňte zpět na Vaši základnu, abyste odemkli nové vylepšení.
  • Nové taktické výzvy a mapy: Čelte novým taktickým výzvám a vyzkoušejte více než 50 % nových map.
  • Nové mapy pro více hráčů, jednotky a schopnosti: Vytvořte si tým jednotek z bohatého výběru a porazte oponenty v tahových soubojích.

Foto & Video