XCOM 2

Bazar
Kód produktu: P48856 /
Záruka: 2 roky
V novém XCOM 2 se role obrací! Minule jsme sice zastavili útoky emzáků, ale šlo o pouhý předvoj. Co z toho plyne? Organizace XCOM nyní bude muset útočit a přeorientovat se na partyzánskou válku. Potýkat ses omezenými zdroji a ze svého nového mobilního velitelství podnikat soustavné výpady proti mimozemským jednotkám okupujícím naší modrou planetu.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
XCOM 2 XCOM 2
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

Společnosti 2K a Firaxis Games přináší XCOM 2, pokračování titulu XCOM: Enemy Unknown, který si vysloužil množství ocenění. Hra nás přenese 20 let do budoucnosti. Lidstvo prohrálo ve válce proti mimozemšťanům a světu nyní panuje nový řád. Tajná paramilitantní organizace XCOM upadla z větší části v zapomnění a nyní musí opětovat úder, aby se znovu ujala vlády nad Zemí a osvobodila lidstvo z cizáckého područí. Potýká se však s omezenými zdroji a ze svého nového mobilního velitelství musí podnikat soustavné výpady proti mimozemským jednotkám. Hráče čeká kombinování hrubé palebné síly s tichým taktickým postupem, najímání nových vojáků pro XCOM a budování sítě odporu. Jen tak mohou dokázat odhalit zákeřné plány cizáků a zachránit lidstvo.
Co nás čeká?

  • Nový díl velmi poutavé takticko-tahové hry.
  • Příběh v novém enginu.
  • Hráče čeká kombinování hrubé palebné síly s tichým taktickým postupem, najímání nových vojáků pro XCOM a budování sítě odporu.
  • Procedurálně generované úrovně, díky nimž bude každý průchod hrou zcela jedinečný.
  • Mnohem výraznější podpora pro tvorbu modifikací.
  • Navíc se můžete těšit na spoustu nového obsahu, třeba pětici přepracovaných tříd vojáků, bohatší možnosti úprav, více typů mimozemšťanů a nepřátel, zdokonalené taktické boje a další novinky.