Xbox Series

Nové konzole Xbox Series X a Xbox Series S opět posouvají hranice herního výkonu a přinášejí dosud nevídané možnosti pro hráče všech úrovní. Vyber si z nabídky a nezapomeň také na hry a příslušenství pro ještě lepší pocit z hraní. Chceš vědět víc? Čti dál.

Konzole Xbox Series

  • Xbox Series X: Nejvýkonnější Xbox konzole vůbec, s neuvěřitelným výkonem 12 teraflops, podporou 4K rozlišení a snímkové frekvence až 120 FPS. Ideální pro náročné hráče, kteří touží po maximálním herním zážitku.

  • Xbox Series S: Kompaktní a cenově dostupná konzole s výkonem 4 teraflops, určená pro hraní ve Full HD rozlišení a snímkové frekvenci až 120 FPS. Skvělá volba pro nenáročné hráče a ty, kteří chtějí ušetřit.

Hry pro Xbox Series

Xbox Series přináší širokou škálu herních titulů, od exkluzivních novinek až po oblíbené klasiky vylepšené pro novou generaci konzolí. Užij si ohromující grafiku, plynulý chod a kratší doby načítání. S předplatným Xbox Game Pass máš přístup k rozsáhlé knihovně her, která se neustále rozrůstá.

  • Nejnovější tituly: F1 24, Mortal Kombat 1, Avatar: Frontiers of Pandora, Forza Motorsport, ...
  • Klasiky a remastery: Cyberpunk 2077, Forza Horizon, Starfield, Company of Heroes, …
  • Předobjednávky: Assassin’s Creed Shadows, Star Wars Outlaws, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, ...

Příslušenství pro Xbox Series

Pro kompletní herní zážitek a maximální pohodlí si nenech ujít širokou nabídku příslušenství Xbox Series. K dispozici jsou ovladače, také široká škála headsetů, nabíjecích stanic a externích úložných disků, které ti pomohou posunout tvůj herní zážitek zase o kus dál.

Xbox Store

Rozšiř své svůj herní obzor s Xbox Store a využij všechny jeho možnosti. A co všechno Xbox Store nabízí?

  •  Nakupuj nové hry, rozšíření, herní obsah a další výhody přímo online v Xbox Store.
  • Předplatné Xbox Game Pass ti umožní přístup k exkluzivnímu obsahu a výhodám. Které výhody? Tak například nejnovější hry si můžeš zahrát hned v den vydání.
  • Xbox kredity využiješ k nákupům položek k přizpůsobení postavy, vylepšení a dalších spotřebních předmětů.

více méně