Herní konzole Xbox Series S

Užij si své oblíbené hry na konzoli Xbox Series S, která ti nabídne herní zážitek nového stupně. Jedná se o cenově dostupnější verzi oproti Xbox Series X, ale zároveň disponuje velmi slušným výkonem a řadou funkcí, které z ní dělají perfektního parťáka pro hraní. Chceš se o této konzoli dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Jak si vede Xbox Series S na trhu?

Herní konzole Xbox Series S byla poprvé na trhu představena v roce 2020 společností Microsoft společně s pokročilejší verzí Xbox Series X. A jaké jsou její přednosti?

Konzole je především určena pro hráče, kteří si chtějí užít hraní na vysoké úrovni, ale zároveň se chtějí vejít do svého rozpočtu. Přestože je tato konzole levnější a o výkon oproti svému skoro jmenovci (Xbox Series X) chudší, přináší spoustu možností, mezi které patří rychlé načítání her díky SSD disku, dynamické herní prostředí i ray tracing. Velkým rozdílem mezi těmito dvěmi verzemi Xbox Series je především mechanika, kterou vzhledem i k ceně tato verze neobsahuje. To znamená, že všechny hry budeš muset kupovat v digitální formě.

Rozdíl mezi Xbox Series S a Xbox Series X?

Xbox Series S má sice menší úložiště, ale stále je to dost na to, aby sis mohl uložit všechny své oblíbené hry, a to díky SSD s kapacitou 512 GB. Tuto základní kapacitu však lze kdykoliv navýšit pomocí rozšiřující úložné kartě. Stále tak máš možnost hrát nejnovější hry v té nejlepší kvalitě.

Konzole láká také na hraní v rozlišení 1440p se snímkovou frekvencí až 120 FPS, který zajistí plynulý herní zážitek, 3D zvuk, výpočetní výkon 4 TFLOPS, procesor AMD RDNA 2 i zpětnou kompatibilitu, díky které si na této konzoli můžeš zahrát i hry z předchozích verzí Xboxu.

Co se týče designu, v tomto případě je konzole mnohem lehčí a přenosnější. Vejde se do menších prostor, a tak je možné ji umístit opravdu kamkoliv. Tomu napomůže i její minimalistický design v bílém nebo černém provedení.

Chceš si zahrát hru v té nejlepší kvalitě? Poznej bezdrátový ovladač pro Xbox, který ti nabídne maximální pohodlí během hraní.

Nejoblíbenější hry na Xbox Series S

Zahraj si tituly, které si oblíbilo už několik hráčů. Bude to EA Sports UFC 5, Starfield nebo třeba NBA 2K24? Výběr je jen na tobě.

více méně