Xbox Game Pass Ultimate - předplatné 3 měsíce (digitální verze)

Kód produktu: D52799 /
Záruka: 2 roky
Příslušenství pro Xbox One - Všechny výhody členství Xbox Live Gold plus více než 100 skvělých her pro konzole a PC za 339 Kč měsíčně. Další hry neustále přibývají, a proto můžeš pořád hrát něco nového. Stáhni si a hraj nové hry hned v den vydání jako například Gears 5 a kritikami vysoce hodnocené nezávislé tituly jako Wargroove a Human Fall Glat – plus nedávné hity jako Metro Exodus a Monster Hunter: World.
Ihned ke stažení
999 Kč
Xbox Game Pass Ultimate - předplatné 3 měsíce (digitální verze) Xbox Game Pass Ultimate - předplatné 3 měsíce (digitální verze)
Xbox ONE Digitální distribuce
Ihned ke stažení
999 Kč

Podrobné informace


Nákup členství Xbox Game Pass Ultimate automaticky upgraduje tvé stávající členství Xbox Live Gold nebo Xbox Game Pass na členství Xbox Game Pass Ultimate.

Xbox Game Pass Ultimate


Všechny výhody členství Xbox Live Gold plus více než 100 skvělých her pro konzole a PC za 339 Kč měsíčně. Další hry neustále přibývají, a proto můžeš pořád hrát něco nového. Stáhni si a hraj nové hry hned v den vydání jako například Gears 5 a kritikami vysoce hodnocené nezávislé tituly jako Wargroove a Human Fall Glat – plus nedávné hity jako Metro Exodus a Monster Hunter: World. Můžeš hrát širokou škálu her ze všech žánrů – každý si najde to své.

Využívej exkluzivní členské akce a slevy. Hraj s přáteli v nejpokročilejší síti pro hraní ve více hráčích a objev svou příští oblíbenou hru.

Více o službě Game Pass.

 


 

HLAVNÍ VLASTNOSTI:

  • Obsahuje Xbox Live Gold a více než 100 skvělých her pro konzole a PC za 339 Kč měsíčně.
  • Hraj společně s přáteli v nejpokročilejší síti pro hraní ve více hráčích.
  • Další hry neustále přibývají, a proto můžeš pořád hrát něco nového.
  • Stáhni si a hraj nové hry hned v den vydání jako například Gears 5 a kritikami vysoce hodnocené nezávislé tituly – plus nedávné hity jako Metro Exodus a Monster Hunter: World.
  • Využij exkluzivní členské akce a slevy, například 20% slevu na hry z knihovny Xbox Game Pass, plus další slevu až 10 % na související herní doplňky a spotřební předměty.
  • Hraj tituly, které sis chtěl vždycky vyzkoušet, nebo se vrať k oblíbeným hrám.
  • Můžeš hrát širokou škálu her ze všech žánrů – každý si najde to své.
  • Rozhoduješ ty: předplatné můžeš kdykoliv zrušit.