WWE 2K Battlegrounds

Vyšlo: 18.09.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 985561 /
Záruka: 2 roky
S potěšením představujeme novou hru WWE 2K Battlegrounds z dílny herního studia Saber Interactive, která ti nabídne zcela novou zkušenost ze světa wrestlingu s akční arkádovou a zábavnou hratelností a s neotřelým designem postav, prostředí a pohybů. Čeká na tebe více než 70 postav WWE Superstars a Legends při vydání hry a další hvězdy budou následovat po vydání.
Platforma
Nintendo Switch
Nintendo Switch PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
999 Kč
Pouze na prodejnách
999 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
WWE 2K Battlegrounds WWE 2K Battlegrounds
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč

Podrobné informace

Osm unikátních zápasnických lokací Battlegrounds přinese zábavnou akci a interaktivní elementy přidávající na vřavě, spolu s nehoráznými zbraněmi, kterými budeš bušit do svých oponentů. Snes se z vojenské helikoptéry, rozdrť protivníka automobilem v autodílně a vrhni je do chřtánu hladového aligátora v bažině. O bombastický komentář a perfektní doplnění atmosféry se postará legendární WWE komentátorské duo Mauro Ranallo a Jerry "The King" Lawler.

Budeš mít také možnost přizpůsobit si arény dle svých představ a dát tak každému zápasu nádech osobitosti a využít Superstar Creator a navrhnout si svou unikátní WWE Superstar postavy s rozdílnými tělesnými typy, oblečením, vlasy a bojovými styly.

WWE 2K Battlegrounds přinese rozličné legendy WWE jako je Roman Reigns, Drew McIntyre, Charlotte Flair, Becky Lynch, Asuka, Daniel Bryan, Kofi Kingston, Randy Orton, Andre the GiantTM, Undertaker, Mankind, Shawn Michaels, YokozunaTM, Sgt. SlaughterTM a mnohem více.

 

HERNÍ MÓDY WWE 2K Battlegrounds:

  • Exhibice: Zúčastni se zápasů Exhibition doma nebo na cestě, kdykoliv a kdekoliv, v lokálním a online multiplayeru pro až 4 hráče.
  • Kampaň: Přidej se k dobrodružství 7 nových nadějných hráčů v kampaňovém režimu a utkej se o možnost získat kontrakt WWE. Odemykej nové arény inspirované lokacemi jako je Everglades, Bootcamp, Mexico, New York a Skotsko, a získávej cenné rady od legendárních osobností WWE, jako je "Stone Cold" Steve Austin nebo Paul Heyman.
  • King of Battleground: Utkej se v tomto online módu, kde se proti sobě postaví 4 hráči, zatímco další 4 čekají na vstup do ringu a kde vyhrává poslední přeživší.
  • Online: Otestuj své dovednosti v online turnajích a Exhibition zápasech.

 


 

HERNÍ OBSAH:

  • ARKÁDOVÁ ZÁBAVA - Poznej novou zkušenost ze světa wrestlingu s akční arkádovou a zábavnou hratelností a s neotřelým designem postav, prostředí a pohybů.
  • VSTUP DO RINGU - Seskoč z vojenské helikoptéry, rozdrť protivníka automobilem v autodílně a vrhni je do chřtánu hladového aligátora v bažině.
  • SKVĚLÁ ATMOSFÉRA - O komentář a perfektní doplnění atmosféry se postará legendární WWE komentátorské duo Mauro Ranallo a Jerry "The King" Lawler.
  • VE SVÉM STYLU - Přizpůsob si arénu dle svých představ a dej tak každému zápasu nádech osobitosti a navrhnu si své unikátní WWE Superstar postavy s rozdílnými tělesnými typy, oblečením, vlasy a bojovými styly.
  • MULTIPLAYER - Utkej se v online módu, kde se proti sobě postaví 4 hráči, zatímco další 4 čekají na vstup do ringu a kde vyhrává poslední přeživší.

Foto & Video