WRC 7

Bazar
Kód produktu: P84650 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE - Držte si klobouky, přichází nový ročník oblíbené rallye série WRC s číslovkou 7! A bude chtít navázat na své předchůdce jen v tom nejlepším světle. Připrav se usednout za volant nových vozů pro sezónu 2017 a projet si náročné tratě s hvězdnými jezdci Thierrym Neuvillem, Danielem Sordem a Haydenem Paddonem.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
599 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
WRC 7 WRC 7
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

 

Držte si klobouky, přichází nový ročník oblíbené rallye série WRC s číslovkou 7! A bude chtít navázat na své předchůdce jen v tom nejlepším světle. Připrav se usednout za volant nových vozů pro sezónu 2017 a projet si náročné tratě s hvězdnými jezdci Thierrym Neuvillem, Danielem Sordem a Haydenem Paddonem. Vylepši si charakteristiku svého vozu, popasuj se s realistickou aerodynamikou a pusť se do napínavých závodů na obtížném terénu, který prověří tvé řidičské dovednosti na samotnou hranici.

Potvrzeno je více, jak 13 rallye, které se budou odehrávat v rozličných povětrnostních podmínkách a na površích, jako je asfalt, bláto, led, sníh a jejich kombinace.

 
Foto & Video