Worms Revolution - Medieval Tales DLC

Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: D1232480 /
Záruka: 2 roky
Tony Bluster-Comb je novým, bezpáteřním asistentem Dona Keystonea a jelikož se jeho šéf ukrývá, potřebuje vaši pomoc. Pomozte mu zdokumentovat život druhu Wormius Rváčovus.
Platforma
PC
99 Kč
Ihned ke stažení
Worms Revolution - Medieval Tales DLC Worms Revolution - Medieval Tales DLC
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
99 Kč

Podrobné informace

Tony Bluster-Comb je novým, bezpáteřním asistentem Dona Keystonea a jelikož se jeho šéf ukrývá, potřebuje vaši pomoc. Pomozte mu zdokumentovat život druhu Wormius Rváčovus. Teď přišla vaše šance stát se legendárním hrdinou. Zaútočte na sérii hradů nacpaných puzzly a v 10 nových středověkých single-playerových misích.

 

Worms™ Revolution – Medieval Tales DLC obsahuje:

  • Nové mise kampaně. 10 zbrusu nových singleplayerových misích zasazených do prostředí středověku se scénářem z pera ceněného scenáristy Deana Wilkinsona.
  • Středověké téma. Působivé středověké prostředí pro Worms™ Revolution, které můžete využít v lokálních i online soubojích.
  • 5 nových klobouků. Ozdobte si svojí žížalu pokrývkou hlavy pro hrdinu, čaroděje, farmáře, stráž nebo kata.
  • 3 nové sady zvuků. Toužili jste po tom, aby vaše žížala mluvila jako hrdina, rukojmí nebo darebák? Teď může!

 

 

Worms Revolution Developed by Team17 Digital Ltd © 2012. Team17 Digital and Worms Revolution are trademarks or registered trademarks of Team17 Digital Limited. Original Concept by Andy Davidson. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners. Developed and published by Team17 Digital Limited.

HW požadavky

Nejde o samostatně hratelný produkt. Ke spuštění je vyžadována hra Worms™ Revolution (Steam verze).