Worms Battlegrounds + Worms W.M.D

Vyšlo: 12.11.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 100598 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Sada hned dvou moderních červích her, v nichž si zařádíš na vylepšených úrovních proti svým protihráčům a pomocí arzenálu zcela nových i klasických zbraní ovládneš bojiště a přinutíš nepřátele k potupné smrti.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
799 Kč
Pouze na prodejnách
799 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Worms Battlegrounds + Worms W.M.D Worms Battlegrounds + Worms W.M.D
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč

Podrobné informace


Worms W.M.D.

Probojuj se kampaní o 30 levelech se stupňující se obtížností. K dispozici máš arzenál nových i klasických zbraní. Využij je při snaze ovládnout bojiště nová vozidla k vyvolání chaosu v řadách nepřátel a budovy k získání taktické výhody.

Postav se až pěti nepřátelským týmům po devíti žížalách v této zábavné a taktické žížalí bitvě. Můžeš bojovat lokálně nebo v online multiplayeru, k dispozici jsou i hodnocené hry. Rozplácni nepřítele betonovým oslíkem. Udělej z nich červí fašírku pomocí granátu Holy Hand. Snes se z nebe za pomoci helikoptéry nebo pošli nepřátele do pekla střelou z tanku. Díky 80 typům zbraní a vybavení jde o ty nejchaotičtější wormse v tom nejlepším smyslu slova.

 

Worms BattlegroundsWorms Battlegrounds přináší nádherné trojrozměrné zpracování, ale zároveň zachovává klasickou dvourozměrnou hratelnost. Nabízí pět rozlehlých prostředí, čtyři třídy červíků s novými speciálními schopnostmi, celkem 65 zbraní a pomůcek, z nichž deset je zcela nových, přes 200 předmětů pro zkrášlování tvých červíků a navíc také editor prostředí.

Příběhová kampaň pro jednoho hráče rozdělená na 25 misí tentokrát není jenom o rozsévání smrti a ničení, ale vůbec poprvé se v ní můžeš setkat s fyzikálními hádankami, jejichž zdolání tě posune blíž k cíli nebo ti umožní zachránit tvého červího parťáka ze zajetí smrtící pasti. Kromě toho se můžeš pustit i do deseti speciálních misí „Worm-Ops“, v nichž musíš splnit zadaný úkol v co nejkratším čase.

Ve hře pro více hráčů si můžeš s přáteli založit vlastní klan, vstoupit s ním do ligového turnaje a zanechat po sobě nesmazatelnou stopu v herních žebříčcích. Hrát můžeš v klasickém režimu „Deathmatch“ nebo vrežimu „Fort“, ve kterém má každý ztýmů k dispozici vlastní pevnost.

 
HERNÍ OBSAH:
  • 25 příběhových misí + 10 Worm Ops misí
  • 5 unikátních prostředí
  • 65 propracovaných zbraní
  • Editor úrovní
  • Multiplayer až pro 4 hráče online nebo na jedné konzoli