World of Warcraft: Shadowlands

Datum vydání: v roce 2021 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 100588 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PC - Sylvanas Windrunner otevřela bránu mezi Azerothem a podsvětím, čímž narušila tenkou rovnováhu mezi světy živých a mrtvých. Aby znovu nastolily kosmický řád, musí se šampióni Azerothu vydat na cestu do podsvětí a vyrovnat se s následky Sylvainých činů.
Platforma
PC
Edice
Standard Edition
1 399 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba v roce 2021
Zásilkovna v roce 2021
Česká pošta - Balík na poštu v roce 2021
Česká pošta - Balík do ruky v roce 2021
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
World of Warcraft: Shadowlands World of Warcraft: Shadowlands
PC Krabicové vydání
Předobjednávka
1 399 Kč

Podrobné informace


Upozornění: Cena a datum vydání jsou pouze orientační.

 

World of Warcraft: Shadowlands

WORLD OF WARCRAFT: SHADOWLANDS

Sylvanas Windrunner otevřela bránu mezi Azerothem a podsvětím, čímž narušila tenkou rovnováhu mezi světy živých a mrtvých. Aby znovu nastolily kosmický řád, musí se šampióni Azerothu vydat na cestu do podsvětí a vyrovnat se s následky Sylvainých činů.

Prozkoumej říši mrtvých Odhal, co se skrývá v říši mrtvýchProjeď se po pláních Bastion, ztrať se v moři gotických věží Revendrethu, utkej se s vizemi Maw a ještě mnohem více. Přidej se ke Covenantovi Roguelike ve WOWkuVydej se do věže Torghast, v níž budeš čelit výzvě těch nejhorších duší existence. Ať sám, nebo v až 5 hráčích. Přidej se ke Covenantovi Přidej se ke CovenantůmPřidej se k jednomu z Covenantů, kteří ovládají jednotlivé zóny Shadowlands a urči svůj osud.
Nový expící systém

Dostaň se až na vrchol

Zažij v Shadowlands nové levelovací dobrodružství s přepracovaným systémem úrovní v rozsahu 1 - 50 a poté se dostaň na nový cap, který se zastavil na úrovni 60.

Loot, loot, loot

Kromě nových oblastí na tebe samozřejmě čeká i zbrusu nová výbava, takže zbraně, zbroje, prsteny, náhrdelníky. A pokud se zúčastníš endgamu, získáš Covenant set, s níž okouzlíš každého hráče ve tvé blízkosti.

Nová výbava

     

    Herní obsah:

  • Prozkoumej svět mrtvých: Prozkoumej oblast Shadowlands, v němž se nacházejí ti, co z našeho světla odešli mezi zesnulé.
  • Přidej se k jednomu z Covenantů: Kyrianovi z Bastionu, Venthyrovi z Revendrethu, Necrolordům z Maldraxxus, nebo Night Fae z Ardenweald.
  • Roguelike ve světě World of Wacraft: Vydej se do věže Torghast a zabojuj s nejstrašnějšími dušemi Shadowlands. Pro jednoho až 5 hráčů.
  • Zcela nový systém úrovní: Přepracovaný systém levelingu 1-50 a nový cap na levelu 60.
Shadowlands_Final

Foto & Video