World of WarCraft: Noc draka

Vyšlo: 24.01.2012 /
Lokalizace: Česky /
Kód produktu: 39347 /
Záruka: 2 roky
Grim Batol. Původ jeho temného dědictví je ukryt kdesi v husté mlze minulosti Azerothu. Většina tvorů ho však zná jako místo, kde se odehrála strašlivá tragédie – kde si nenávidění orkové zotročili mláďata vylíhlá z vajec urozené dračí královny, Alexstraszy, a použili je jako strašlivou zbraň.
World of WarCraft: Noc draka World of WarCraft: Noc draka
Knihy Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
289 Kč

Podrobné informace

Noc draka

  • Žánr: fantasy
  • Série: World of Warcraft
  • Počet stran: 352
  • Provedení: brož.
  • Překladatel: Jan Netolička
  • Autor obálky: Glenn Rane

Grim Batol. Původ jeho temného dědictví je ukryt kdesi v husté mlze minulosti Azerothu. Většina tvorů ho však zná jako místo, kde se odehrála strašlivá tragédie – kde si nenávidění orkové zotročili mláďata vylíhlá z vajec urozené dračí královny, Alexstraszy, a použili je jako strašlivou zbraň. A třebaže skupina hrdinů vedených záhadným čarodějem Krasem orky porazila a zajaté draky osvobodila, prokletá hora dál zůstává děsivým pomníkem uprostřed světa.

Krasus – mnohým známý jako rudý drak Korialstrasz – nyní cítí, že zlo Grim Batolu znovu ohrožuje ty, kteří jsou mu blízcí. Je odhodlaný se tentokrát zlu hory postavit sám, ovšem netuší, že k ní z různých důvodů míří i jiní, ani že nakonec odhalí obludnou pravdu, která by všem nejen mohla přinést smrt, ale také započít novou éru zkázy a temnoty.

Vlastnosti zboží

Lokalizace: Česky
Autor: Richard A. Knaak

Foto & Video