World of WarCraft: Kronika - svazek 1

Vyšlo: 09.06.2016 /
Lokalizace: Česky /
Kód produktu: 48864 /
Záruka: 2 roky
Grim Batol. Původ jeho temného dědictví je ukryt kdesi v husté mlze minulosti Azerothu. Většina tvorů ho však zná jako místo, kde se odehrála strašlivá tragédie – kde si nenávidění orkové zotročili mláďata vylíhlá z vajec urozené dračí královny, Alexstraszy, a použili je jako strašlivou zbraň.
Pouze na prodejnách
549 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
World of WarCraft: Kronika - svazek 1 World of WarCraft: Kronika - svazek 1
Knihy Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
549 Kč

Podrobné informace

Fenomenální fantasy svět Warcraft u nás znovu naplno ožije spolu s velkofilmem Warcraft: První střet. Než se tak stane, můžete se seznámit se světem a historií tohohle magického vesmíru v první knize ze série World of Warcraft: Kroniky.

První svazek Kronik vás vezme na úžasnou cestu skrz mýty a legendy, do prastarých dob ještě před Hordou a Aliancí. Tento velkolepý svazek obsahující historii Warcraftu, odhaluje zatím nikdy nevyprávěné příběhy o zrodu vesmíru, povstání starověkých říší a o silách, které formovaly svět a lidi Azerothu.

První kroniky World of Warcraft se věnují nejstarší historii tohohle magického světa. Začínají mýty o stvoření světa a končí 45 let před událostmi kolem Temného portálu, které natrvalo změnily tvář Azerothu. Vypráví o tajemných mocích, hrdinstvích a tragédiích, jejichž echo se odráží i v současných konfliktech.Žánr: Fantasy
Série: World of Warcraft
Počet stran: 176
Překladatelé: Zuzana Komprdová, Tomáš Kratochvíl
ISBN: 978-80-7398-354-3


Vlastnosti zboží

Lokalizace: Česky
Autor: Metzen Chris, Burns Matt, Brooks Robert