World of WarCraft 01

Vyšlo: 21.10.2015 /
Lokalizace: Česky /
Kód produktu: 38395 /
Záruka: 2 roky
Oficiální komiksové zpracování fantasy ságy ze světa World of Warcraft. Na pobřeží Kalimdoru se probírá muž, jehož paměť je čistá jako sklo – tak začíná epický příběh válečníka Lo’Goshe a jeho nezvyklých společníků Brolla Bearmantla a Valeery Sanguinar.
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
World of WarCraft 01 World of WarCraft 01
Komiksy Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

World of WarCraft 1
Walter Simonson
  • Kresba: Ludo Lullabi
  • Obálka: Jim Lee
  • Překlad: Martin D. Antonín
  • Cyklus: World of WarCraft 01
  • Formát: 16,8 x 25,6 cm, brožovaná
  • Počet stran: 176

Oficiální komiksové zpracování fantasy ságy ze světa World of Warcraft. Na pobřeží Kalimdoru se probírá muž, jehož paměť je čistá jako sklo – tak začíná epický příběh válečníka Lo’Goshe a jeho nezvyklých společníků Brolla Bearmantla a Valeery Sanguinar. Vycházet s místními národy je téměř stejně těžké jako nepozabíjet se navzájem, a tak nesourodá trojice na pouti za odhalením tajemství Lo’Goshovy minulosti brzy zkříží zbraně s Hordou i Aliancí! Autorem scénáře je Walter Simonson (Thor), výtvarné stránky se zhostili Ludo Lullabi (Lanfeust Quest) a Sandra Hope (Americká liga spravedlnosti)! Sám komiks vznikl pod přísným dohledem Blizzardu a na počeštění dohlíželi odborní poradci z wowfan.cz.

Vlastnosti zboží

Lokalizace: Česky
Autor: Walter Simonson

Foto & Video