We Happy Few

Bazar
Kód produktu: P47464 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - We Happy Few kráčí ve šlépějích titulů jako Bioshock a servíruje dystopický svět, v němž si orwellovská paranoia podává ruce s naprostým šílenstvím.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
599 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
We Happy Few We Happy Few
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

 

We Happy Few

 

Hra We Happy Few kráčí esteticky ve šlépějích titulů jako Bioshock či částečně Dishonored a servíruje dystopický svět, v němž si orwellovská paranoia podává ruce s naprostým šílenstvím. Vypráví příběh skupinky bláznů, kteří se snaží jeden druhého povraždit a tak uniknout ze spárů nudné existence.

Společně se podíváme do pokřivené reality Anglie 60. let minulého století, v níž se budeme muset snažit zapadnout mezi ostatní, ne právě normální obyvatele, kteří pro vraždu svých bližních nejdou nikdy daleko a užívání halucinogenních drog je zde na denním pořádku.

Zajímavostí pak jsou aspekty žánru survival, takže například bude třeba se věnovat biologickým potřebám hlavního charakteru, jako jsou žízeň nebo hlad.