We Happy Few

Bazar
Kód produktu: P48907 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE - We Happy Few kráčí ve šlépějích titulů jako Bioshock a servíruje dystopický svět, v němž si orwellovská paranoia podává ruce s naprostým šílenstvím.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
999 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na výdejnách (prodejnách) JRC - od 27.3.
Zvol si výdejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit. Začínáme 27.3.

loader
Zobrazit výdejny
Zavřít
We Happy Few We Happy Few
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč

Podrobné informace

 

We Happy Few

 

Hra We Happy Few kráčí esteticky ve šlépějích titulů jako Bioshock či částečně Dishonored a servíruje dystopický svět, v němž si orwellovská paranoia podává ruce s naprostým šílenstvím. Vypráví příběh skupinky bláznů, kteří se snaží jeden druhého povraždit a tak uniknout ze spárů nudné existence.

Společně se podíváme do pokřivené reality Anglie 60. let minulého století, v níž se budeme muset snažit zapadnout mezi ostatní, ne právě normální obyvatele, kteří pro vraždu svých bližních nejdou nikdy daleko a užívání halucinogenních drog je zde na denním pořádku.

Zajímavostí pak jsou aspekty žánru survival, takže například bude třeba se věnovat biologickým potřebám hlavního charakteru, jako jsou žízeň nebo hlad.