Watch Dogs: Legion Ultimate Edition

DLC bonus k Watch Dogs: Legion
Datum vydání: 29.10.2020 /
Kód produktu: 98783 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Ve hře Watch Dogs: Legion se vydáš do Londýna, v němž budeš i svými hackerskými kousky bojovat proti bezpečnostní skupině Albion, jež se v Londýně snaží ustanovit dystopickou společnost.
2 999 Kč
Předobjednávka
2 999 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 29.10.2020
Zásilkovna 29.10.2020
Česká pošta - Balík na poštu 29.10.2020
Česká pošta - Balík do ruky 29.10.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Watch Dogs: Legion Ultimate Edition Watch Dogs: Legion Ultimate Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
2 999 Kč

Podrobné informace


Legion Ultimate Edition

Ve hře Watch Dogs: Legion se vydáš do Londýna, v němž budeš i svými hackerskými kousky bojovat proti bezpečnostní skupině Albion, jež se v Londýně snaží ustanovit dystopickou společnost.

Hra klade důraz na pořádnou akci, jako předešlé díly, Watch Dogs: Legion ale obsahuje i spoustu novinek, jako možnost zrekrutovat jakéhokoliv obyvatele Londýna a založit odboj, jenž si klade za cíl navrátit této kdysi pyšné metropoli svobodu.

Osud Londýna závisí jen na tobě. Vítej v odboji.

HERNÍ OBSAH:

  • Otevřený svět Londýna - Prozkoumej masivní městské prostředí a užij si spoustu známých dominant města.
  • Hraj jako kdokoliv - Kterékoliv NPC se může připojit k týmu a nabídne unikátní příběhové pozadí, osobnost a set skillů.
  • Hackování je tvá zbraň - Infrastruktura Londýna je zbraň ve tvých rukou. Unes ozbrojené bojové drony, vypouštěj pavoučí roboty a sundej nepřátele za pomoci speciální AR pláště a ještě mnoho dalšího.
  • Utvořte s přáteli tým - Utvoř tým s až 3 dalšími přáteli a prozkoumejte společně svět ve zcela nových kooperativních misích.

 

 
Foto & Video