Wasteland 3 Day One Edition

Datum vydání: 28.08.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 984939 /
Záruka: 2 roky
Wasteland 3 je pokračováním série, která založila žánr post-apokalyptických RPG her a následuje velice oceňovaný druhý díl z roku 2014. Za hrou stojí veteráni ze studia inXile Entertainment a zavedou tě tentokrát do amerického jihozápadu, konkrétně do nukleární zimou zasněženého Colorada.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4 PC
Edice
Day One Edition
1 599 Kč
Předobjednávka
1 599 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 28.08.2020
Zásilkovna 28.08.2020
Česká pošta - Balík na poštu 28.08.2020
Česká pošta - Balík do ruky 28.08.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Wasteland 3 Day One Edition Wasteland 3 Day One Edition
Xbox ONE Krabicové vydání
Předobjednávka
1 599 Kč

Podrobné informace

Wasteland 3 je pokračováním série, která založila žánr post-apokalyptických RPG her a následuje velice oceňovaný druhý díl z roku 2014. Za hrou stojí veteráni ze studia inXile Entertainment a zavedou tě  tentokrát do amerického jihozápadu, konkrétně do nukleární zimou zasněženého Colorada.

 
HERNÍ OBSAH:

  • ZÁCHRANA ARIZONY – V roli pouštního rangera bojuješ za záchranu milované Arizony, když se ozve samozvaný Patriarcha Colorada rádiem a slíbí pomoc, pokud pro něj uděláš jen jednu práci, kterou může svěřit jen někomu zvenčí. Musíš zachránit jeho vládu nad mrazivým Coloradem a eliminovat ambice a krvechtivost jeho tří dětí.
  • PROMRZLÉ COLORADO – Čeká na tebe cesta z vyprahlé arizonské pouště do zamrzlých hor okolo Colorada, start úplně od začátku. Nejdříve musíš postavit novou základnu, najít vozidlo, které odolá extrémnímu počasí, vytrénovat rekruty a probojovat si cestu nehostinnou divočinou. A to nejdůležitější – musíš se rozhodnout, komu věřit v zemi protkané korupcí, intrikou, soupeřícími frakcemi, okultisty, gangy plnými hrdlořezů a neutuchající sourozenecké rivality. Nejsi si také jist, zda můžeš věřit Patriarchovi samotnému.
  • PARTA JE ZÁKLAD – Wasteland 3 je RPG hra založená na budování party bojovníků a zaměřená na komplexní příběh, krásně vypracované charaktery a svět a v neposlední řadě také na strategické souboje. Příběh je do hloubky propracovaný a napínavý a využívá nový dynamický dialogový systém, včetně plně dabovaných rozhovorů, jenž potěší veterány série i nováčky.
  • VÍCE AKCE – Hra je zasazena do nelítostně promrzlého Colorada a jeho okolí, kde přežití je složité a šťastný konec není garantovaný. Složité morální volby jsou nevybíravě postaveny před hráče a donutí jej k mnoha obětem, které promění samotný herní svět. Mezi další novinky patří vozidla, nebezpečné prostředí a přepracovaný, více akční systém, který je evolucí taktického tahové systému známého z Wasteland 2.
  • PODLE SEBE – Detailní tvorba postavy se zde dostává na novou úroveň a množství schopností a dovedností umožní jedinečný a neopakovatelný herní zážitek, kdy tvoje parta šesti Rangerů je připravena na výzvu v hře pro jednoho hráče či v kooperativní hře s kamarádem.

Foto & Video