Warhammer 40,000: Mechanicus

Datum vydání: 17.07.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 984935 /
Záruka: 2 roky
Převezmi kontrolu nad jednou z technologicky nejvyspělejších armád v Impériu – The Adeptus Mechanicus v taktické hře Warhammer 40,000: Mechanicus. Budeš vést výpravu na objevené planetě Silvy Tenebril. Spravuj zdroje, objevuj dávno zapomenuté technologie, plánuj taktické operace pomocí technologie Noosphere a ovládej své kněze při každém pohybu.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4 PC Nintendo Switch
Edice
Standard Edition
999 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 17.07.2020
Zásilkovna 17.07.2020
Česká pošta - Balík na poštu 17.07.2020
Česká pošta - Balík do ruky 17.07.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Warhammer 40,000: Mechanicus Warhammer 40,000: Mechanicus
Xbox ONE Krabicové vydání
Předobjednávka
999 Kč

Podrobné informace

Převezmi kontrolu nad jednou z technologicky nejvyspělejších armád v Impériu – The Adeptus Mechanicus v taktické hře Warhammer 40,000: Mechanicus. Budeš vést výpravu na objevené planetě Silvy Tenebril. Spravuj zdroje, objevuj dávno zapomenuté technologie, plánuj taktické operace pomocí technologie Noosphere a ovládej své kněze při každém pohybu.HERNÍ OBSAH:

  • Vylepšuj a vytvářej – Při sestavování kohorty upgraduj své kněze zbraněmi, podpůrnými předměty a dalšími mechanickými doplňky. Přizpůsob disciplíny svého týmu výběrem z několika tříd postav a vytvoř tým pro každý styl hry.
  • Unikátní taktický boj – Zapoj se do nesmírně strategického boje, který prověří tvoje schopnosti. Získej přístup k nejmocnějším zbraním a neúnavně útoč na svého nepřítele bez přestávky.
  • Působivý příběh – Každá postava má svou vlastní osobnost a charakter. Zažij napětí pomocí jedinečných vizuálních efektů a dechberoucího zvuku.
  • Obtížná rozhodnutí – Udělej těžká rozhodnutí, která určí tvou budoucnost a zajisti tak alternativní zakončení pro skutečně jedinečnou hru. Buď však obezřetný, čím více budeš prozkoumávat každou hrobku, tím větší získáš odměny, ale také se budeš muset postavit čím dál tím větším hrozbám.