VÝHODY VĚRNOSTNÍHO KLUBU

Díky pravidelným nákupům získáváš část svých peněz zpět a ty posléze můžeš použít na slevy dalších nákupů našeho zboží v kamenných prodejnách.

Jak se stát členem

Řekni si o zákaznickou kartu našim prodavačům při návštěvě prodejny nebo si o ni zažádej během nákupu na eshopu.
Jakmile kartičku dostaneš, tak můžeš začít sbírat JRC koruny a pamatuj! Čím více nakoupíš, tím více korun získáš!
Koruny si pak můžeš na kterékoliv prodejně proměnit za skvělou slevu na hry a další úžasné vychytávky.

Jak to funguje?

Od obsluhy, či společně se svou eshopovou objednávkou obdržíš naši věrnostní kartu, na níž ti z každé objednávky vrátíme poměrnou částku, již budeš dále moci použít na další nákup. Čím více nakoupíš, tím více ušetříš!

V základu vracíme 2% z celkové hodnoty nákupu v podobě JRC Bodů (1bod = 1 koruna), které lze dále využít na cokoliv ze sortimentu JRC a to až do výše 80% hodnoty nákupu.

Přípis bodů z nákupu na prodejně neprobíhá z technických důvodů okamžitě, ale ve lhůtě do 24 hodin od vystavení účtenky.

*Přepočet 1 JRC Koruna = 1 Kč


Jak kartu aktivuješ? (pokud už kartu máš u sebe)
 • Přihlaš se ke svému uživatelskému účtu na stránkách (nebo si vytvoř nový).
 • V sekci věrnostní program zadej číslo karty a další požadované údaje.
 • Potvrď ověřovací email, který ti přijde do schránky.
 • Hotovo, nyní můžeš kartu začít používat!

Pravidla JRC klubu

 • Členem se může stát každý zákazník starší 15 let (osoby mladší 15 let musí mít souhlas od zákonného zástupce).
 • Každému novému členovi bude vystavena klubová karta, kterou může ihned využít při nákupech v kamenných pobočkách.
 • Z každého nákupu se na klubovou kartu načítají JRC koruny, které lze využít jako slevu na další nákupy. Z hodnoty nákupu vracíme 2%, přičemž JRC koruny se zaokrouhlují na celá čísla směrem dolů.
 • Slevu lze uplatnit na kamenné pobočce pouhým předložením klubové karty při nákupu. Při uplatnění JRC korun formou slevy platí poměr 1 JRC koruna = 1 Kč. Sleva při placení JRC korunami může být maximálně ve výši 80% hodnoty nákupu. Je-li na zboží nějaká další sleva, může být sleva formou JRC korun uplatněna z celkové ceny po odečtení slevy.
 • Nákupy, při kterých je klubová karta použita, jsou zaznamenávány a JRC koruny, které lze použít na další nákupy jsou pravidelně přičítány k celkovému zůstatku na účtu klubové karty.
 • Přípis bodů z nákupu na prodejně neprobíhá z technických důvodů okamžitě, ale ve lhůtě do 24 hodin od vystavení účtenky.
 • JRC koruny, které nejsou využity do jednoho roku od jejich získání automaticky po roce expirují.
 • Při nákupu na webu běží ochranná lhůta 14 dnů – zákazníkovy body čekají na přípis. Pokud do 14 dnů nevznikne vratka, storno atd. JRC koruny se připisují.
 • V případě dotazů kontaktujte JRC klub na e-mailu podpora@jrc.cz

Podmínky JRC klubu

Na klubovou kartu není právní nárok. Klubovou kartu obdrží každý zákazník, který nevlastní kartu, nakoupí v kamenném obchodě JRC Czech a.s. a požádá o její zřízení. Karta může být vystavena i bez této žádosti. Připsané JRC koruny nelze uplatnit na první nákup. Převzetím Klubové karty zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů v souladu se zněním zákona č. 101/2000 Sb. a se zasíláním obchodních sdělení v souladu se zákonem 480/2004 Sb. Osobní údaje budou zpracovány v rozsahu poskytnutých osobních údajů a tyto mohou být užity také pro obchodní a marketingové účely. Poskytnuté osobní údaje nebudou předány ani jinak zpřístupněny třetím stranám, s výjimkou zákonných důvodů. O poskytnutých osobních údajích je zpracovatel povinen zachovávat mlčenlivost.

Souhlas se zpracováním osobních údajů může být kdykoliv zpracovateli odňat, a to písemně na e-mailové adrese eshop@jrc.cz nebo v sídle společnosti JRC Czech a.s., Naskové 1100/3, Praha 5, 150 00. Odnětí souhlasu se zpracováním osobních údajů zároveň nutně vyvolává zánik členství v JRC klubu. Klubová karta opravňuje k nákupu zboží, které není ze slev vyloučeno (viz. níže), s přiznanou slevou. Cena po slevě se počítá z cen platných pro kamenné pobočky.

Slevy nelze kombinovat s jinými věrnostními programy. Společnost JRC Czech a.s. si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky kdykoliv, a to i bez předchozího oznámení.