Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Datum vydání: v roce 2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 92012 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PC - Dlouho očekávané pokračování legendárního upírského RPG Vampire: The Masquerade Bloodlines tě vrhne na zamlžené ulice Seattlu, v němž se nově zrozený upír bude muset vyrovnat se svou novou identitou a nehostinným prostředím vampírské politiky v tomto americkém městě.
Platforma
PC
PC PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
1 299 Kč
Předobjednávka
1 299 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba v roce 2020
Zásilkovna v roce 2020
Česká pošta - Balík na poštu v roce 2020
Česká pošta - Balík do ruky v roce 2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
PC Krabicové vydání
Předobjednávka
1 299 Kč

Podrobné informaceVampire The Masquerade: Bloodlines 2


Dlouho očekávané pokračování legendárního upírského RPG Vampire: The Masquerade Bloodlines s číslovkou 2 tě vrhne na zamlžené ulice Seattlu, v němž se nově zrozený upír bude muset vyrovnat se svou novou identitou a nehostinným prostředím vampírské politiky v tomto americkém městě.


Třenice mezi jednotlivými klany jsou na nejvyšším bodě a ty se jakožto nezávislá osoba vydáváš pomoci zažehnat tu nejhorší krizi. Přitom budeš muset zjistit, kdo tahá za nitky a kdo jsou tvá praví nepřátelé. Nebo se snad pokusíš dostat mezi upírskou elitu? Rozhodnutí je na tobě.


HERNÍ OBSAH:

  • Nakrm svou sílu, vládni noci - Ty a tvé unikátní schopnosti jsou zbraněmi v rychlém a brutálním bojovém systému s příklonem k boji na blízko. Tvá síla bude postupně růst, ale pokus se zachovat si zbytek lidskosti - nebo čel následkům svého rozhodnutí.
  • Ponoř se do srdce Seattlu a přežij mezi upírskou elitou - Seattle byl vždy ovládaný upíry a ty se přidáš do jejich řad. Lov svou kořist ulicemi, setkej se zakladateli města a objev skrytou agendu nejvýšše položených složek obyvatelstva.
  • Navaž nelehká spojenectví - Vyber si svou stranu z dostupných frakcí. Svět tě posléze může posuzovat dle tvých spojenectví, ale pamatuj. Každý si občas bude muset ušpinit ruce.