Typy balení karet Pokémon: TCG

Pokémon TCG hra je známá pro svou rozmanitost produktů. Obecně se setkáš především s boostery, které můžeš zakoupit v každém herním obchodě a které jsou součástí sbírky několika trenérů po celém světě. Kromě nich ale můžeš narazit na herní balíčky, speciální dárkové sety, elite trainer boxy a další. Pojďme si je všechny představit.

Booster

Boostery jsou základním a také nejdostupnějším typem balení Pokémonů, které můžeš sbírat. Jedná se o doplňkový balíček s 10 náhodnými kartami Pokémon. V každém balíčku se kromě běžných a neobvyklých karet nachází také 1 vzácná karta. A pokud budeš mít štěstí, můžeš narazit i na ty nejsilnější Pokémony vůbec. Nevíš, který balíček vybrat? Vyzkoušej například nejnovější edici karet a poznávej všechny ostatní.

Blister Pack

Nechceš si neustále chodit pro nové Boostery? Kup si jich více najednou. Blister Pack je balíček s několika Boostery, ve kterých se navíc ukrývá foliová Promo karta. Narazit můžeš také na velké balení Booster Boxu, ve kterém je 36 doplňkových Booster balíčků z vybrané edice. Počáteční investice je sice větší, ale ve výsledku se ti vyplatí více, než kdybys kupoval každý Booster jednotlivě.

Battle Deck

Battle Deck ocení především ti, kteří Pokémon kartičky nejen sbírají, ale také si s nimi občas zahrají. Battle Deck je totiž již hotový herní balíček, ve kterém se ukrývají karty určené rovnou k hraní. Cena se většinou odvíjí od síly a vzácnosti karet.

Elite Trainer Box

Jsi už kovaným Pokémon hráčem a trenérem a chceš se posunout na vyšší úroveň hraní? Elite Trainer Boxy jsou přímo pro tebe. Kromě 9 Boosterů z vybrané edice obsahují také vše potřebné pro turnajové hraní, tedy kostky, žetony, karty energií, obaly a další. Elite Trainer Boxy vychází vždy s novou edicí.

Special Collection

Pokud chceš fanouškovi Pokémonů udělat radost, sáhni po speciálním setu. Ve speciálním dárkovém balení najdeš Boostery, jednotlivé karty nebo třeba speciální foliové promo karty nebo obří Jumbo kartu, ke které se v samotných boosterech jen tak nedostaneš.

Tin

Pokémon plechovky - Tin patří k jedněm z nejoblíbenějších speciálních setů. V tomto dárkovém balení najdeš nejen Pokémon Boostery, ale také promo karty a také nějaké drobnosti navíc jako samolepky, art karty a další.

Pin Collection

Pokémon Pin Collection patří ke speciálním dárkovým balením, které kromě doplňkových Boosterů a foliové promo karty nabízí také speciální sběratelský odznáček s vybraným Pokémon motivem. Tento odznáček si pak můžeš připnout na oblečení a ukázat všem, že jsi hrdým trenérem svých Pokémonů.

Exkluzivní sety

V této kategorii najdeš ty nejlepší sety z nejlepších. Pokud si chceš tedy udělat radost a pořídit si set, se kterým doplníš svou sbírku Pokémonů, rozhodně zabrouzdej i tady.

Holiday edice

V kategorii Holiday edice nalezneš adventní kalendáře, které jsou každoročně obměňovány a nabízí další Pokémon karty do tvé sbírky.

V & VMAX box

Pokémon V & VMAX box je nejúčinnější způsob, jak získat ty nejsilnější karty co nejrychleji. Nemusíš si totiž kupovat několik boosterů a čekat, až se na tebe usměje štěstí. V tomto boxu víš, že tyhle karty zaručeně najdeš. Toto speciální balení obsahuje silnou kartu Pokémona V či V-MAX a doplňkové boostery, kartu s kódem do online hry i speciální Jumbo kartu.

více méně