Transformers: Rise of the Dark Spark

Bazar
Kód produktu: P40526 /
Záruka: 2 roky
Transformers: Rise of the Dark Spark; vydejte se na honbu za mocným starověkým artefaktem. Rozhodnete či se přidáte k Autobotům nebo Deceptikonům. Vrátí se také oblíbený multiplayer Escalation.
Platforma
PlayStation 3
399 Kč
Pouze na prodejnách
Transformers: Rise of the Dark Spark Transformers: Rise of the Dark Spark
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace


Transformers: Rise of the Dark Spark je hra, kde se vydáte se na honbu za mocným starověkým artefaktem. Během pouti se také budete muset rozhodnete či se přidáte k Autobotům nebo Deceptikonům.

Fanoušci velkých plechových robotů se musí připravit na opravdové žně. Kromě dalšího filmového zpracování se na scéně objevuje i herní počin od známých amerických vývojářů z Activision. Od nepaměti chrání naší planetu Autoboti, které řídí velký Optimus Prime. Jeho nepříliš početná skupina v čele se žlutým Bumblebee se hrdinně staví do bitvy proti zlým Deceptikonům v jejichž čele stojí mocný Sharpshot. Celá řada jeho poskoků se doslova třese na likvidaci všeho živého.

Co nás čeká?

  • Napínavá kampaň pro jednoho hráče se točí okolo starověké relikvie Dark Spark.
  • Více než 40 hratelných postav slibuje nevšedně pojatou zábavu. Můžete totiž i volně přepínat mezi hodnou a zlou stranou. Lákavá část se ukrývá i v kooperativním módu, který čtyřem hráčům poskytne nevšední zážitky.
  • Velkou pozornost si zaslouží i klasický multiplayer s celou škálou vylepšovacích power-upů.
  • Grafické efekty září na všechny strany a souboje ozbrojených gigantů jsou prostě boží.


Foto & Video