Total War: Warhammer - Dark Gods Edition

Vyšlo: 27.09.2018 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 89679 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PC - Fantasy strategie epických rozměrů Total War: WARHAMMER kombinuje prvky návykového budování rozlehlé říše v tahové kampani s intenzivními a kolosálními bitvami v reálném čase, přičemž oba tyto režimy jsou zasazeny do úžasného, životem kypícího prostředí fantasy bitev ve světě Warhammeru.
Platforma
PC
599 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Total War: Warhammer - Dark Gods Edition Total War: Warhammer - Dark Gods Edition
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace


Hra Total War: Warhammer - Dark Gods Edition obsahuje:

 • Hru Total War: Warhammer
 • Balíček Chaos Warriors
 • Balíček Norsca Pack
 • Dodatek Bretonnia
 • Sborník "Lord of Chaos"


Fantasy strategie epických rozměrů Total War: WARHAMMER kombinuje prvky návykového budování rozlehlé říše v tahové kampani s intenzivními a kolosálními bitvami v reálném čase, přičemž oba tyto režimy jsou zasazeny do úžasného, životem kypícího prostředí fantasy bitev ve světě Warhammeru.


Ujmi se velení čtyř naprosto odlišných ras: Impéria, trpaslíků, upířích hrabat a zelenokožců, z nichž každá má své jedinečné postavy, bojové jednotky a herní styl. Veď svou armádu do boje v roli jednoho z osmi legendárních lordů z prostředí fantasy bitev ve světě Warhammeru a vybav je bájnými zbraněmi, zbrojí a smrtící bojovou magií, které budeš získávat plněním náročných úkolů.

Poprvé v celé sérii her Total War máš možnost zkrotit magickou moc, která ti pomůže v bitvách, a vznést se k oblakům na křídlech různých létajících tvorů - od zuřivých draků a wyvern až po gigantické gryfy.


Vychutnej si stovky hodin hrací doby, které na tebe čekají na úsvitu nové éry. Ve hře Total War: WARHAMMER ožívá svět legendárních hrdinů, děsivých příšer, létajících tvorů, magických bouří a zástupů přízračných válečníků.

 
HERNÍ OBSAH:

 • Ujmi se vlády nad neobyčejnými rasami - Chrabří lidé z Impéria, záštiplní trpaslíci, krvelačná upíří hrabata a krutí orkové a skřeti z kmenů zelenokožců. Jednotlivé rasy se od sebe diametrálně odlišují, každá má své vlastní postavy, herní mechanismy na mapě kampaně, bojové jednotky i herní styl.
 • Vel legendárním postavám - Veď svou armádu do boje v roli jednoho z osmi legendárních lordů z prostředí fantasy bitev ve světě Warhammeru, vybav je bájnými zbraněmi, zbrojí a smrtící bojovou magií a seznam se s jejich příběhem v sériích jedinečných úkolů.
 • Podmaň si svět - Série Total War poprvé zamířila do fantasy prostředí. Vychutnej si neuvěřitelnou propracovanost herního systému a možnost dobývání území na gigantické otevřené mapě „velké kampaně". Procházej pokřivenou magickou krajinou, která je obydlená ohromným množstvím úžasných i hrůzu nahánějících tvorů, a ponoř se do fantasy strategie dosud nevídaných rozměrů.
 • Vypusť monstra - Nad bojišti v Total War: WARHAMMER se rozléhá řev draků, burácení obrů a ohlušující dusot obludné kavalérie. Do žáru bitvy se vrhají mohutní tvorové pozemského i nadpřirozeného původu a přinášejí smrt stovkám slabších jednotek najednou.
 • Zkroť sílu magie - Smeť své protivníky magickými bouřemi, roztav jejich zbroje, odsaj jim odvahu nebo podpořte vlastní vojsko ničivými kouzly, jež rozpoltí oblohu a sežehnou celé bojiště. Shromáždi pod svůj prapor čaroděje, šamany a nekromanty a přinuť titánské a nevyzpytatelné síly poslouchat tvé rozkazy.

 


Obsah edice


Hra Total War: Warhammer - Dark Gods Edition obsahuje:

 • Hru Total War: Warhammer
 • Balíček Chaos Warriors
 • Balíček Norsca Pack
 • Dodatek Bretonnia
 • Sborník "Lord of Chaos"

Foto & Video