Total War Saga: Troy

Datum vydání: 14.08.2020 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 984915 /
Záruka: 2 roky
TROY je nejnovější díl série Total War Saga podle Homérovy Iliady. Soustředí se na vzplanutí trójské války a rozvíjí celou sérii přidáním nových funkcí inspirovaných touto historickou dobou. Hra Troy využívá jedinečnou směs spravování ohromné říše v tahovém systému a velkolepých bitev v reálném čase, která je pro sérii Total War typická. Tento titul ti umožní prozkoumat bájný konflikt jak z pohledu Řeků, tak Trojanů a pod vrstvou mýtů a bájí odhaluje skutečnost, která jim dala vzniknout.
Platforma
PC
999 Kč
Předobjednávka
999 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 14.08.2020
Zásilkovna 14.08.2020
Česká pošta - Balík na poštu 14.08.2020
Česká pošta - Balík do ruky 14.08.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Total War Saga: Troy Total War Saga: Troy
PC Krabicové vydání
Předobjednávka
999 Kč

Podrobné informace

V této bájné době kráčí po světě mnoho hrdinů. Ale jediný impulzivní čin dokázal začít spor, který otřese světem. Smělý trójský princ Paris odvedl překrásnou Helenu z jejího paláce ve Spartě. A když se její manžel, král Meneláos, dozvěděl, že ti dva spolu odplouvají, proklel ji. Svou nezdárnou ženu přivede zpět domů, ať to stojí, co to stojí!

Král Agamemnon, vládce opevněných Mykén, vyslyšel volání svého bratra. Ze všech koutů světa povolal achajské hrdiny a mezi nimi i mrštného Achillea a výřečného Odyssea. Řekové se pak vydali směrem k Tróji, vstříc nevyhnutelné válce a krveprolití. Na bojišti před tím velikým městem se totiž zrodí legendy…

 

HERNÍ OBSAH:

  • Zažij historii – Zažij události spojené s trójskou válkou, která vymezila svou dobu, přivedené k životu jako ještě nikdy předtím.
  • Staň se bájným hrdinou – Naplň svůj bájný příběh jako jeden z osmi slavných hrdinů. Ponoř se do vyprávění založeném na postavách a překonej své protivníky.
  • Buduj svou ságu – Buduj svou říši pomocí taktizování, státnických schopností, diplomacie i válčení a dobývej rozlehlé a působivé okolí Středozemního moře v době bronzové.
  • Zapoj se do války – Prozkoumej bájný konflikt jak z pohledu Řeků, tak Trojanů a pod vrstvou mýtů a bájí odhaluje skutečnost, která jim dala vzniknout.

 
Foto & Video