Tom Clancy´s H.A.W.X

Bazar
Vyšlo: 22.02.2010 /
Kód produktu: P8826 /
Záruka: 2 roky
S blížícím se koncem éry národních států se rychle vyvíjí i svět válčení. Čím dál více států se spoléhá při svých bojových operacích na podporu soukromých vojenských firem (PMF) složených z nejelitnějších vojáků.
Platforma
PlayStation 3
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Tom Clancy´s H.A.W.X Tom Clancy´s H.A.W.X
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

S blížícím se koncem éry národních států se rychle vyvíjí i svět válčení. Čím dál více států se spoléhá při svých bojových operacích na podporu soukromých vojenských firem (PMF) složených z nejelitnějších vojáků. 2012: Reykjavikský protokol definuje úlohu PMF. Ty získávají povolení ke službě ve všech ozbrojených složkách. Z PMF se stávají nadnárodní entity, které si může najmout kterýkoli suverénní stát k boji v jakémkoli druhu konfliktu.

Co nás čeká?

  • Získejte nejsilnější letouny - chopte se pilotáže těch nejlepších strojů. Letouny Firehawku jsou vytvořeny s důrazem na realitu, přesnost a smysl pro detail. Hráči se proletí ve více než 60 letounech, které jsou vymodelovány podle reálných předloh.
  • Létejte a bojujte s nejvyšší intenzitou - provádějte extrémní manévry, které byly dříve k vidění pouze na akrobatických leteckých show. Pokořte nepřátele ve své Cobře nebo Kulbitu. Utkejte se s agresivní a realisticky reagující umělou inteligencí a naučte se využít jejích slabin.
  • Moderní svět - vítejte v novém zpracování leteckých bojů ve světě Toma Clancyho. Hra byla od základu tvořena pro konzole nové generace, a tak vám přinese neuvěřitelnou grafiku a efekty, díky níž si boj v konfliktu budoucnosti doopravdy užijete.

Foto & Video