Tokyo Mirage Sessions FE Encore

Datum vydání: 17.01.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 100379 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - Světy série Fire Emblem a her Atlus se znovu střetli a výsledek přichází na konzoli Nintendo Switch. Mezidimenzionální zlo napadlo moderní Tokio, což mělo zá následek příval hudby, stylu a, ano, nebezpečí. Tak se braň! Probojuj se dungeony, vylepšuj svou strategii a kreativními způsoby nič své nepřátele…než veškerá naděje vyhasne.
Platforma
Nintendo Switch
Edice
Standard Edition
1 499 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 17.01.2020
Zásilkovna 17.01.2020
Česká pošta - Balík na poštu 17.01.2020
Česká pošta - Balík do ruky 17.01.2020
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Tokyo Mirage Sessions FE Encore Tokyo Mirage Sessions FE Encore
Nintendo Switch Krabicové vydání
Předobjednávka
1 499 Kč

Podrobné informace

NS Tokyo Mirage Sessions FE Encore

Nič nepřátele v propracovaných a stylových RPG bitvách

Světy série Fire Emblem a her Atlus se znovu střetli a výsledek přichází na konzoli Nintendo Switch. Mezidimenzionální zlo napadlo moderní Tokio, což mělo zá následek příval hudby, stylu a, ano, nebezpečí. Tak se braň! Probojuj se dungeony, vylepšuj svou strategii a kreativními způsoby nič své nepřátele…než veškerá naděje vyhasne.


Ty a tvoji přátelé musíte využít svých tvůrčích schopností – projevujících se ikonickými postavami Fire Emblem – a vést tajnou válku proti zlým silám, které se živí kreativitou. V každém souboji zažiješ propracované tahové bitvy, které spojují soubojový systém z Fire Emblem a série Shin Megami Tensei do jedné brutální harmonie. Vyrábějte zbraně slučováním předmětů, využívejte svých předností a ničte své nepřátele.

Na každém rohu narazíte na zábavné narážky na několik herních světů včetně Fire Emblem, dungeony stylizované do podoby zábavního průmyslu a ohromující hudební výkony.

 
Foto & Video