This War of Mine: The Little Ones

Bazar
Kód produktu: P46986 /
Záruka: 2 roky
This War of Minepřichází nyní na konzole nové generace v podobě rozšíření původní PC hry o DLC s názvem The Little Ones.
Platforma
Xbox ONE
149 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
This War of Mine: The Little Ones This War of Mine: The Little Ones
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
149 Kč

Podrobné informace

This War of Mine přichází nyní na konzole nové generace v podobě rozšíření původní PC hry o DLC s názvem The Little Ones. This War Of Mine: The Little Ones je survival hra, kde nebudete hrát za elitního vojáka, nýbrž za skupinu civilistů, kteří se snaží přežít v obléhaném městě; bojujícím s nedostatkem jídla, léků a neutuchajícím nebezpečím v podobě odstřelovačů a nepřátelských lupičů. Hra poskytuje pohled na válku z úplně nového úhlu. Jak daleko zajdete, abyste ochránili ty nejmenší? Režim je zcela podřízen střídáním dne a noci. Během dne vám odstřelovači nedovolí opustit vaše útočiště, takže se musíte soustředit na údržbu skrýše: vyrábění, obchod a péči o přeživší. V noci vezmete jednoho z vašich civilistů na misi do série unikátních lokací, abyste našli předměty, které vám pomůžou přežít. Čiňte rozhodnutí o životě a smrti podle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí. Snažte se všechny z útočiště chránit a nebo někoho obětujte za vyšší cíle. Během války neexistují dobrá nebo špatná rozhodnutí; záleží jen na přežití. Čím dřív vám to dojde, tím lépe.

Co nás čeká?

  • Inspirováno skutečnými událostmi.
  • Ovládejte vaše přeživší a spravujte svoje útočiště.
  • Vyrábějte zbraně, alkohol, postele nebo spotřebiče - cokoliv, co vám pomůže přežít.
  • Rozhodujte - často nemilosrdná a emocionálně obtížná zkušenost.
  • Pečujte o nevinné děti - vyrábějte pro ně hračky a snažte se vykouzlit úsměv na jejich tvářích.
  • Náhodně generovaný svět a postavy pokaždé, když spustíte novou hru.
  • Stylizace do kresby uhlem pro podporu herní atmosféry.