This War of Mine (PC) DIGITAL

V This War Of Mine nebudete hrát za elitního vojáka, ale za skupinu civilistů, kteří se snaží přežít v obléhaném městě; bojujícím s nedostatkem jídla, léků a neutuchajícím nebezpečím v podobě odstřelovačů a nepřátelských lupičů. Hra poskytuje pohled na válku z úplně nového úhlu.
PC
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1232281
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
399 Kč
This War of Mine (PC) DIGITAL This War of Mine (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
399 Kč

Podrobné informace

12T

V This War Of Mine nebudete hrát za elitního vojáka, ale za skupinu civilistů, kteří se snaží přežít v obléhaném městě; bojujícím s nedostatkem jídla, léků a neutuchajícím nebezpečím v podobě odstřelovačů a nepřátelských lupičů. Hra poskytuje pohled na válku z úplně nového úhlu.Režim This War of Mine je podřízený střídání dne a noci. Během dne vám odstřelovači nedovolí opustit vaše útočiště, takže se musíte soustředit na údržbu skrýše: vyrábění, obchod a péči o přeživší. V noci vezmete jednoho z vašich civilistů na misi do série unikátních lokací, abyste našli předměty, které vám pomůžou přežít.Čiňte rozhodnutí o životě a smrti podle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí. Snažte se všechny z útočiště chránit a nebo někoho obětujte za vyšší cíle. Během války neexistují dobrá nebo špatná rozhodnutí; záleží jen na přežití. Čím dřív vám to dojde, tím lépe.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Inspirováno skutečnými událostmi.
  • Ovládejte vaše přeživší a spravujte svoje útočiště.
  • Vyrábějte zbraně, alkohol, postele nebo spotřebiče - cokoliv, co vám pomůže přežít.
  • Rozhodujte - často nemilosrdná a emocionálně obtížná zkušenost.
  • Náhodně generovaný svět a postavy pokaždé, když spustíte novou hru.
  • Stylizace do kresby uhlem pro podporu herní atmosféry.

 

 

 

© 2014 11 bit studios S.A. This War of Mine™, 11 bit studios™, 11 bit launchpad™ a výhradní loga jsou ochranné známky 11 bit studios S.A. Všechna práva vyhrazena.

HW požadavky

Windows XP SP3 (32 bit) / Vista; procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz; 2 GB RAM; grafická karta Geforce 9600 GS, Radeon HD4000 s podporou Shader Model 3.0 a 512 MB videopaměti; DirectX 9.0c; zvuková karta kompatibilní s DirectX.