theHunter: Call of the Wild

Bazar
Kód produktu: P85283 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - "theHunter: Call of the Wild nabízí jeden z nejpodmanivějších loveckých zážitků, jaký byl kdy vytvořen. Vkroč do nádherného otevřeného světa, který pulzuje divokým životem od majestátních srnců a úžas budících zubrů až po bezpočet ptáků, drobné zvěře a hmyzu.
Platforma
PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
theHunter: Call of the Wild theHunter: Call of the Wild
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

 

"theHunter: Call of the Wild nabízí jeden z nejpodmanivějších loveckých zážitků, jaký byl kdy vytvořen. Vkroč do nádherného otevřeného světa, který pulzuje divokým životem od majestátních srnců a úžas budících zubrů až po bezpočet ptáků, drobné zvěře a hmyzu.

Každá píď v tomto světě o rozloze 50 čtverečních mil byla vytvořena pomocí cenami ověnčené technologie Apex zdokonalené desetiletím vývoje bombastických akčních her. Kromě bohatého zážitku pro jednoho hráče nabízí theHunter: Call of the Wild jedinečné možnosti až pro 8 hráčů, a to jak kooperativní, tak i kompetitivní. Poděl se o svůj lovecký zážitek a ukaž, že se máš čím pochlubit!HERNÍ OBSAH:


  • Užij si lovecký zážitek nové generace díky strhující grafice a nesmírně podmanivé zvukové stránce.
  • Prozkoumej 50 čtverečních mil rozmanité krajiny od močálů přes husté lesy až po bohatá údolí a otevřená pole. Herní svět pulzuje divokým životem od majestátních srnců a úžas budících zubrů až po bezpočet ptáků, drobné zvěře a hmyzu.
  • Užij si bohatý příběh pro jednoho hráče anebo se poděl o svůj lovecký zážitek až s 8 dalšími hráči v kooperativní či soutěžní hře.
  • Pořiď si širokou škálu pušek, pistolí a luků a přizpůsob si je pomocí puškohledů a různých druhů munice. Odemykej si různé schopnosti a vybavení a rozvíjejte svou postavu. Nauč se používat vábničky a pachy, ale především zkoumej svou kořist: dávej dobrý pozor na chování zvířat, na jejich rysy a pohyb.
  • Vychutnej si komplexní chování zvířat, dynamické počasí, kompletní cyklus dne a noci, simulovanou balistiku, vysoce realistické zvuky, pachy přenášené sofistikovaným systémem větru a mnoho dalšího. Všechny tyto systémy společně dotvářejí atmosféru hry a probudí v tobě vnitřního lovce.
  • theHunter: Call of the Wild využívá cenami ověnčenou technologii Apex – Avalanche Open World Engine, která byla zdokonalena během desetiletí vývoje bombastických akčních her.
  • Nemáš s lovem zkušenosti? Nevadí. Inteligentní systémy ti pomohou dostat z lovu maximum, ať už jsi nadějný nováček, nebo ostřílený veterán."

Foto & Video