The Tomorrow Children

Datum vydání: v roce 2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 45221 /
Záruka: 2 roky
Nešťastný experiment přeměnil lidské vědomí do deprimujícího chaosu známého jako Void a pouze ty, odvážný občan, můžeš podniknout výpravu do tohoto vědomí, zachránit to, co zbylo, a znovu postavit na nohy lidskou rasu. Vytvoř klon vlastní projekce z mnoha různých tříd jako Mine Workers (těžaři), Engineers (inženýři) a Radio Officers (radisté), získej cenné suroviny a obnov zničenou civilizaci město po městě.
Platforma
PlayStation 4
Edice
Standard Edition
1 699 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba v roce 2020
Zásilkovna v roce 2020
Česká pošta - Balík na poštu v roce 2020
Česká pošta - Balík do ruky v roce 2020
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Tomorrow Children The Tomorrow Children
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace


Nešťastný experiment přeměnil lidské vědomí do deprimujícího chaosu známého jako Void a pouze ty, odvážný občan, můžeš podniknout výpravu do tohoto vědomí, zachránit to, co zbylo, a znovu postavit na nohy lidskou rasu. Vytvoř klon vlastní projekce z mnoha různých tříd jako Mine Workers (těžaři), Engineers (inženýři) a Radio Officers (radisté), získej cenné suroviny a obnov zničenou civilizaci město po městě. Vytvoř Combatants (bojovníky) a pomocí zbraní odraz mohutné nepřátele, kteří chtějí srovnat se zemí veškeré tvoje snažení. Klíčem je spolupráce – planeta tě potřebuje.