The Sims 4 Bundle Pack 5

Vyšlo: 22.06.2017 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 55358 /
Záruka: 2 roky
Již pátá doplňující sada ke hře The Sims 4, obsahující rozšíření Rodičovství a kolekce Staré časy a Bowlingový večer. Obohať si svět Simíků o zbrusu nový obsah!
Platforma
PC
899 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Sims 4 Bundle Pack 5 The Sims 4 Bundle Pack 5
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
899 Kč

Podrobné informace

Obohať si hraní se sadou The Sims™ 4 – obsahuje herní balíček a dvě kolekce! Rozvíjej rodičovské dovednosti svých Simíků a pomoz jejich děti dovést k dospělosti, dopřej svým Simíkům velkolepý život a elegantní nový vzhled a vytvoř si podnik plný neonového osvětlení s bowlingovými dekoracemi.

 

BALÍČEK OBSAHUJE:

 

THE SIMS 4 - RODIČOVSTVÍ - Rozvíjej rodičovské dovednosti svých Simíků a pomoz jejich děti dovést k dospělosti s herním balíčkem The Sims 4 Rodičovství. Rozhodni se, jestli chceš děti vychovávat přísně, nebo spíš benevolentně, nauč je životní hodnoty a utvářej jejich budoucnost. Užívej si zábavné rodinné aktivity a uprav si domácnost s novými dekoracemi a rodinnou módou.

  

 

KOLEKCE THE SIMS 4 - STARÉ ČASY - Dopřej svým Simíkům velkolepý život a elegantní nový vzhled s kolekcí The Sims 4 Staré časy. Oblékni Simíky do strhujících klasických modelů a pořiď jim i doplňky a make-up u toaletního stolku. Zařiď si to doma luxusním nábytkem nebo najmi majordoma, který tvým Simíkům splní všechna přání.

  

KOLEKCE THE SIMS 4 BOWLINGOVÝ VEČER - Vytvoř si podnik plný neonového osvětlení s bowlingovými dekoracemi, a dokonce i s barem, kde se Simíci mohou mezi hrami občerstvit. Pořiď si retromoderní nábytek, který vypadá parádně nejen v herně, ale také doma.

 
Foto & Video