The Sims 4 Bundle Pack 3

Vyšlo: 09.06.2016 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 47535 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PC
899 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Sims 4 Bundle Pack 3 The Sims 4 Bundle Pack 3
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
899 Kč

Podrobné informace

Přichází léto a to znamená, že přichází i nový balíček rozšíření a hned dvou kolekcí pro oblíbený simulátor života Sims 4. Tentokrát


Pozor! Ke hraní je vyžadována základní hra The Sims 4 (v prodeji samostatně) včetně všech aktualizací. K instalaci produktu je nutné připojení k internetu.


The Sims 4 Domácí kino:

    Pozvěte přátele do vašeho útulného domu na filmový večer a užívejte si pohodu při misce popcornu. Zabavte Simíky parádním filmem promítaným na novém projekčním plátně a dopřejte si nové účesy i interiéry, které vám a vašemu obydlí dají vyniknout i v domácím prostředí.Kolekce The Sims 4 Romantická zahrada:

    Překopejte svůj trávník na nádhernou viktoriánskou zahradu, která Simíkům nabídne romantiku i trochu toho tajemna. Zajděte ke Studním tajných přání, kde se vám splní i vaše nejniternější sny a oblékněte se do šatů s květinovými vzory, které jako by byly stvořeny pro letní dovádění u osvěžující fontány.Herní balíček The Sims 4 Jdeme se najíst

    Staňte se majitelem vlastní restaurace, sestavte vybrané menu a pohostěte své zákazníky vynikajícími pokrmy. Je jen na vás, jestli budete provozovat rodinné bistro, či luxusní francouzskou restauraci. A pokud zrovna nebudete chtít řešit problémy vašeho vlastního podniku, můžete se jít s milovaným, či rodinou najíst do jedné z nově otevřených restaurací, kde na vás čekají takové exotičnosti, jako je například molekulární kuchyně. Tak dobrou chuť přejeme!