The Sims 3

Bazar
Kód produktu: P11087 /
Záruka: 2 roky
Svoboda nekonečného počtu kreativních možností v The Sims 3 od EA vás inspiruje a okouzlí řadou okamžiků, plných milých i nepříjemných překvapení.
Platforma
Xbox 360
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
The Sims 3 The Sims 3
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

Svoboda nekonečného počtu kreativních možností v The Sims 3 od EA vás inspiruje a okouzlí řadou okamžiků, plných milých i nepříjemných překvapení. Vytvořte si milióny jedinečných simíků a ovládejte jejich životy. Přizpůsobte si jejich vzhled i povahové vlastnosti. Postavte jim dům jejich snů – navrhněte doslova vše od luxusních vilových interiérů až po útulné chaty. Poté vyšlete své simíky objevovat neustále se měnící sousedství a setkávat se s dalšími simíky v centru města. Hra na život může začít...

Co nás čeká?

  • Objevujte neustále měnící se okolí, sejděte se s kamarády v parku, dejte si na rande v bistru, navštivte sousedy, nebo konverzujte s podivnými postavami na hřbitově! Kdo ví, co se může stát? Obdivujte přírodní krásy pláže, hor a dalších míst.
  • Nový nástroj Vytvoř si simíka (Create A Sim). Udělejte si každého simíka, jaký vás napadne, s pomocí jednoduše ovladatelných nástrojů, umožňujících neomezené přizpůsobování rysů obličeje, barvy vlasů, očí atd. Do detailu vytvarujte simíkovo tělo do štíhlé, baculaté nebo svalnaté figury.
  • Nové charakterové vlastnosti. Vymyslete si milióny různých povah s vlastnostmi, jako jsou zlo, uměnímilovnost, kleptomanie, nešikovnost, šílenství, romantika a další.
  • Zvolením určitých vlastností ovlivněte chování simíků. Uděláte neurotického romantika se zlatým srdcem nebo podivínského supergénia s temnou stránkou duše?
  • Nové neomezené možnosti přizpůsobení. Všichni si mohou přizpůsobovat všechno – navrhněte si a postavte domy a zařiďte je tak, aby odpovídaly povahám simíků.
  • Upravte si vše od podlah, dekorací a triček až po pohovky, tapety a žaluzie.
  • Nový rychlý a příjemný herní systém. Vypořádávejte se s krátko i dlouhodobými úkoly a sbírejte zasloužené odměny. Simíci mohou sledovat náhodné cíle za účelem rychlého výdělku, kariérního postupu apod. Rozhodněte, zda naplníte jejich životní osudy realizací jejich přání. Stanou se z nich zloději, rockové hvězdy nebo političtí vůdci? Rozhodnutí je jen na vás!
  • Připojte se a sdílejte své kreace s online komunitou The Sims 3. Získejte zdarma bonusový obsah – stáhněte si simíky, oblečení, nábytek, domy aj. Vytvořte a sdílejte s ostatními své simíky, jejich obydlí, filmy aj. Staňte se členy komunity The Sims 3 a podělte se s dalšími fanoušky The Sims kdekoli na světě o své názory a nápady.