The Outer Worlds

Datum vydání: 25.10.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 98387 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE - The Outer Worlds je single playerová fps sci-fi hra od uznávaných tvůrců z Obsidian Entertainment a Private Division. Ztracen během přepravy ve vzdálené části galaxie se probouzíš o dvacet let později, aby ses ocitl přesně uprostřed hluboké konspirace, jež hrozí zničit celou kolonii Halcyon.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
Edice
Standard Edition
1 699 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 25.10.2019
Zásilkovna 25.10.2019
Česká pošta - Balík na poštu 25.10.2019
Česká pošta - Balík do ruky 25.10.2019
Večerní doručení po Praze 25.10.2019
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Outer Worlds The Outer Worlds
Xbox ONE Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

 

The Outer Worlds


THE OUTER WORLDS

The Outer Worlds je single playerová fps sci-fi hra od uznávaných tvůrců z Obsidian Entertainment a Private Division. Ztracen během přepravy ve vzdálené části galaxie se probouzíš o dvacet let později, aby ses ocitl přesně uprostřed hluboké konspirace, jež hrozí zničit celou kolonii Halcyon.

Vesmírné dobrodružství Svět mimo naši atmosféruK průzkumu tě budou lákat planety s rozličnou faunou a flórou. Korporátní terraformace Korporátní kolonieProzkoumej orbitální stanice, dvě planety a různé usedlosti, vzniklé korporátní terraformací. Další kumpáni Nebuď na to sámV průběhu svého putování se setkáš s postavami, které se budou chtít přidat k posádce.
Prozkoumej neprobádaná zákoutí vesmíru

Prozkoumej neprobádaná zákoutí vesmíru

Tvým úkolem je prozkoumat ty nejvzdálenější kouty vesmíru, setkat se s rozličnými frakcemi a především zjistit, co jsi zač a kam až jsi ochoten zajít, abys spiknutí přišel na kloub. Ve světě korporátních hrátek jsi neznámá proměnná.

     

    Herní obsah:

  • Hráčem ovlivňované příběhové RPG: Stavební designové kameny Obsidianu jsou zpět a tedy to, jak ke světě The Outer Worlds přistoupíš, je jen na tobě. Tvé volby nebudou mít vliv jen na to, jakým směrem se bude příběh ubírat, ale i na příběhy tvých společníků, herních konců a třeba i toho, jak tvá postava bude nakonec vypadat.
  • Nejsi v něčem zrovna dobrý? Hra ti může poskytnout zajímavý debuff, ale zároveň získáš i perk, aby ses mohl zlepšovat. To ti pomůže nejen v průzkumu Halcyonu, ale i k přemýšlení o hře jako celku.
  • Veď své druhy k vítězství: Během tvého putování se setkáš s postavami, které se k tobě a tvé posádce budou chtít přidat. Každá z nich posléze bude disponovat rozličnými schopnostmi a rovněž možnostmi absolvovat unikátní mise. Je jen na tobě, jestli jim pomůžeš s jejich trápeními, či si půjdeš svou cestou.
The Outer Worlds