The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

Vyšlo: 23.10.2015 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 45087 /
Záruka: 2 roky
V The Legend of Zelda: Tri Force Heroes se tři hráči zhostí role jednotlivých postaviček Linka, aby společně vyřešili hlavolamy a bojovali s nebezpečnými nepřáteli. Hra samotná má totožný grafický styl a pohled ze shora jako titul The Legend of Zelda: A Link Between Worlds.
Platforma
Nintendo 3DS
1 199 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Legend of Zelda: Tri Force Heroes The Legend of Zelda: Tri Force Heroes
Nintendo 3DS Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 199 Kč

Podrobné informace

V The Legend of Zelda: Tri Force Heroes se tři hráči zhostí role jednotlivých postaviček Linka, aby společně vyřešili hlavolamy a bojovali s nebezpečnými nepřáteli. Hra samotná má totožný grafický styl a pohled ze shora jako titul The Legend of Zelda: A Link Between Worlds. A na její zdolání bude nutné spolupracovat, protože celá skupinka sdílí počet životů. Všichni tři Linkové se mohou postavit na sebe a vytvořit tak jakýsi Totem, který jim umožní dosáhnout na nedostupná místa, překonat překážky a bojovat se specifickými nepřáteli. Různé obleky poskytují Linkům různé schopnosti.

Co nás čeká?

  • The Legend of Zelda: Tri Force Heroes podporuje buď single-player, nebo multiplayer tří hráčů; ale nic mezi tím, dva hráči bez třetího si nezahrají (kromě speciálního režimu Colosseum).
  • Multiplayer - hra až pro tři hráče, kdy je důležitá kooperace.
  • Hra podporuje Download Play.
  • Režim Coliseum, v něm je možné hrát jen ve dvou hráčích.


Foto & Video