The Inpatient

Bazar
Kód produktu: P84396 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - The Inpatient je nový horor od studia Supermassive Games, kteří v minulosti pracovali na oceňované hře Until Dawn, s níž The Inpatient sdílí společné universum. Ve hře se vtělíš do pacienta trpícího ztrátou paměti, který se nachází v sanatoriu Blackwood více jak 60 let před událostmi z Until Dawn.
Platforma
PlayStation 4
99 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Inpatient The Inpatient
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
99 Kč

Podrobné informace

 

The Inpatient

Jsi připraven odhalit děsivou pravdu uvnitř sanatoria v Blackwood Pines? Ocitneš se 60 let před nervy drásajícími událostmi v Until Dawn. The Inpatient je napínavý psychologický horor od  Supermassive Games. Tvá cesta začíná probuzením uvnitř zvláštního nemocničního zařízení, v tu chvíli ovšem nemáš žádné tušení, proč a jak jsi se tu ocitl. Díky inovativnímu  hlasovému ovládání  a strhujícímu zážitku přes soupravu PS VR, se ocitneš přímo uprostřed děsivé série událostí. Odhal propracovaný, temný příběh plný intrik a konspirací, kde zažiješ spoustu zvratů a morálních dilemat.

 

The Inpatient

 

Každý, kdo hrál předchozí hru ihned rozpozná známé kulisy, ovšem tentokrát uvidíme vše v trošku jiném světle, protože se píší 50. léta 20. století. Hra začíná rozpravou mezi pacientem, tedy vámi a Jeffersonem Braggem, záhadným majitelem sanatoria. Říká, že ti chce pomoci, ale máš mu slepě důvěřovat? Tohle dilema je však jen počátek zneklidňující cesty napříč sanatoriem, v průběhu níž zjistíš, kdo jsi a proč se nacházíš právě na tomto místě.

V průběhu hraní se setkáš se zajímavými pacienty a zaměstnanci zařízení, přičemž každý z nich má jiné motivace ke svým činům. Jak na ně budeš reagovat a jaké učiníš volby - to vše bude mít dramatický dopad na to, jakým způsobem se bude další příběh odehrávat.

 

The Inpatient2


  • ZAMOTANÝ PŘÍBĚH PLNÝ STRACHU - na každé tvé volbě a každém kroku záleží. Cokoliv, co uděláš, může mít nezměrné následky. Uvnitř zařízení potkáš spoustu postav, personálu a pacientů. Ale můžeš jim věřit? Rozvětvený příběh se  bude přesně odvíjet dle tvých rozhodnutí. Tvé volby tě povedou k  jednomu z více zakončení příběhu. A to může představovat tvé přežití nebo smrt.
  • STRAŠIDELNÉ VZPOMÍNKY - tahle hra není o lekacích scénách. Je to čistý strach, který se ti usadí v podvědomí a drží tě napnutého před tvým televizorem. Prozkoumáváním sanatoria a prostřednictvím živých vzpomínek se ti otevře propracovaný příběh plný spiknutí. Čeká tě zkrátka čistokrevný psychologický horor.
  • ZAŽIJ  STRACH - ohromující grafika, strhující zvuk a skvělá kvalita zpracování tě přenese přímo do těla pacienta léčebny. Najdi cestu skrz temné zákoutí léčebny, prozkoumávej prostředí a najdi nejlepší způsob, jak přežít. Inovativní  hlasová kontrola znamená, že tvá postava řeknepřesně to, co chceš. Jsi zkrátka přímo v srdci hororového zážitku.

 

  


Foto & Video