The Evil Within 2

Výprodej
Vyšlo: 13.10.2017 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 84382 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
-50%
The Evil Within 2
Hra pro XONE - Ve hře The Evil Within 2 hraješ za detektiva Sebastiana Castellana a nacházíš se na samotném dně. Když se ti však naskytne příležitost zachránit svou dceru, vydáváš se do světa plného nočních můr a prozkoumáš temnou minulost kdysi idylického městečka ve snaze přivést ji zpět.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PC
299 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Evil Within 2 The Evil Within 2
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč 299 Kč

Podrobné informace

 


Předobjednej a získej herní bonus

The Evil Within 2

THE EVIL WITHIN 2

Postav se svému strachu a vstup znovu do temného světa plného příšer, ve kterém strach má převážně psychologickou podobu. V něm budeš muset najít svou ztracenou dceru a pokusit se něco udělat se svým životem.

Sám v temnotě Sám v temnotěSeznam se s obyvateli fantasmagorického světa. Poznej skutečný strach Poznej skutečný strachHra ti představí několik podob strachu - jak fyzický, tak hlavně psychologický. Nevšední imaginace Pošahaná imaginaceObjev nevšední zákoutí, vycházející z japonského pojetí hororu.
Survival jak víno

Survival, jak má být

Od režiséra původní hry The Evil Within - Shinjiho Mikamiho, přichází pokračování oceňovaného psychologického hororu, který ještě umocní aspekty survival hororu, které se objevily v prvním díle. Ty se tak můžeš těšit na atmosféru strachu a občasné zoufalství, když se ti do cesty postaví děsivé překážky.

Za záchranou dcery

Sebastian Castellanos ztratil úplně všechno, včetně své dcery Lily. Nyní se vydává ji zachránit a při hledání je nucen spojit se se skupinou Mobius, zodpovědnou za zničení jeho života. Nemá však na výběr, pokud se chce očistit - jediná cesta ven je dovnitř.

Za záchranou dcery

     

    Herní obsah:

  • Vrať se do noční můry a zachraň svou dceru i sebe sama.
  • Objev hrůzu nahánějící prostředí - Vydej se tak daleko, jak uznáš za vhodné, ale dobře se připrav na to, co tam najdeš.
  • Popasuj se s šílenými nepřáteli a přežij jejich sadistické choutky.
  • Vyber si, jak přežiješ - útoč ze stínů, nebo se ozbroj se zbraněmi - ale pozor! Nábojů rozhodně nebude dostatek.
TEW2_Final

Foto & Video