The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition (PC) DIGITAL

Legendary edice obsahuje základní hru TES V: Skyrim s dodatky Dawnguard, Dragonborn a Hearthfire. RPG sága The Elder Scrolls patří jendoznačně mezi naprostou špičku svého žánru. Oblibu fanoušků si získala již od prvního titulu a nejinak je tomu u pátého dílu této fenomenální hry. Hráče opět čeká nádherné dobordužství v rozsáhlém fantasy světě ukrývajícím navíc přes stovku unikátních dungeonů. Srdcem hry je jako vždy boj a rozvoj hlavní postavy.
PC
Vyšlo: 08.09.2015
Lokalizace: České titulky
Kód produktu: D1231502
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
819 Kč
The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition (PC) DIGITAL The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
819 Kč

Podrobné informace

18T

Legendary edice obsahuje základní hru TES V: Skyrim s dodatky Dawnguard, Dragonborn a Hearthfire.

 

RPG sága The Elder Scrolls patří jendoznačně mezi naprostou špičku svého žánru. Oblibu fanoušků si získala již od prvního titulu a nejinak je tomu u pátého dílu této fenomenální hry. Hráče opět čeká nádherné dobordužství v rozsáhlém fantasy světě ukrývajícím navíc přes stovku unikátních dungeonů. Srdcem hry je jako vždy boj a rozvoj hlavní postavy.

 

  • The Elder Scrolls V: Skyrim: Skyrim se odehrává dvěstě let po událostech z Oblivionu. Draci se vrací do kraje Skyrim a vaším cílem je zastavit dračího boha, než vás a celou zemi zcela pohltí probíhající občanská válka. Během hraní se ocitnete v bojích třeba s obrovským yetti, s pavouky a dalšími nestvůrami. Zásadní novinkou je, že na začátku hry si nebudete vybírat třídu postavy a že získáním každého skillu s zvyšuje celková úroveň postavy.
  • Dawnguard: V Dawnguardu se dostává k moci pán upírů Harkon. Pomocí Svitků Předků se snaží o něco naprosto nepředstavitelného - zhasnout samotné slunce. Přidáte se ke starobylému řádu Strážců úsvitu a překazíte jeho plány? Nebo se rozhodnete sami se stát pánem upírů? Ponořte se do nového příběhu, který přináší zbrusu nové lokace a různé úkoly pro rozdílné frakce, a rozhodněte se.
  • Dragonborn: Díky druhému rozšíření pro Skyrim se vydáte na pobřeží Morrowindu, na ostrov Solstheim. Objevte nová města, podzemí a úkoly až budete procházet spálené pustiny a ledovcová údolí této země. Staňte se mocnějšími díky novým řevům, které zlomí vůli vašich nepřátel a dokonce ochočí draky. Váš osud a osud Solstheimu bude viset na vlásku, až budte čelit vašemu smrtícímu soupeři - prvnímu Drakorozenému.
  • Hearthfire: Ve třetím rozšíření pro Skyrim si můžete koupit pozemek a vybudovat si vlastní dům - od jednoduché chatrče s jedním pokojem až po rozsáhlou rezidenci se zbrojnicí, alchimistickou laboratoří, stájemi, zahradou a spoustou dalšího. Využijte úplně nové nástroje jako kreslicí a truhlářský stůl, abyste natěžený kámen, hlínu a nařezané dřevo přeměnili na materiál a nábytek. Dokonce můžete z vašeho domu udělat domov adoptováním dětí.

 

 

 

© 2013 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. The Elder Scrolls, Skyrim, Dragonborn, Hearthfire, Dawnguard, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Všechny ostatní obchodní známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

HW požadavky

Windows XP, Vista[32bit], Vista[64bit], Win 7, dvoujádrový procesor 2000MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM. Hra vyžaduje aktivaci na Steamu! Hru lze aktivovat pouze v ČR, Maďarsku, Polsku a na Slovensku.