The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Bazar
Vyšlo: 16.02.2016 /
Kód produktu: P40376 /
Záruka: 2 roky
Prozkoumejte nebezpečné dungeony, vydejte se na dobrodružné výpravy po Tamrielu nebo se zapojte do masivních PvP bitev. Elder Scrolls Online velmi očekávané MMORPG od Zenimax Online Studios otevírá své brány dokořán!
Platforma
PlayStation 4
99 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
99 Kč

Podrobné informace

Po 20 letech úspěchů na singleplayerové scéně bude populární fantasy a světoznámé RPG The Elder Scrolls konečně online! Prožijte epická dobrodružství buďto na vlastní pěst nebo společně se svými přáteli, guildovními kamarády... či tisíci členy vaší aliance. Prozkoumávejte nebezpečné dungeony, vydejte se na dobrodružné výpravy po Tamrielu nebo se zapojte do masivních PvP bitev. Elder Scrolls Online je velmi očekávané MMORPG od Bethesdy Softworks a Zenimax Online Studios, které otevírá zcela novou kapitolu herního zážitku!

Děj hry nás přivádí zhruba 1000 let před poslední díl celé série (TES V: Skyrim), přesně do roku 583 druhého věku. Už koncem prvního věku došlo k přerušení Remanské dynastie, která dlouhá léta vládla roztříštěnému světu Temriel. Dračí ohně v Imperial City však vyhasly a žádný z nástupců je nedokázal zapálit. Bez silného vůdce začalo být Císařství ohrožováno vznikajícími frakcemi z okolních zemí.

Nejprve se utvořil Aldmeriský Dominion, do kterého se hlásili Vysocí elfové, Lesní elfové a Khajiiti. Následován byl Ebonheartským Paktem, jež tvořili Seveřané, Temní elfové a Argoniané. A třetím mocným uskupením se stala Daggerfallská Dohoda - stojící na ramenou Bretonů, Redguardů a Orců. Každé z těchto daných společenství chce využít momentální oslabení hlavního soka, aby rozšířilo své državy. Je sice pravda, že každá z těchto aliancí byla primárně zformována za jiným účelem, ovšem jejich hlavní cíl je jasný: zmocnit se Imperial City a Císařského trůnu jako první. Kvůli tomu vedou všechny aliance nepřetržitou válku.Co nás čeká?

 • MMORPG, které nevyžaduje měsíční poplatky!
 • Trojice rozdílných aliancí; Daggerfall Covenant, Aldmeri Dominion a Ebonheart Pact.
 • Téměř celý Tamriel na dosah ruky.
 • Cechy známé už z předchozích her; Cech Mágů, Cech Zlodějů, Cech Bojovníků, Cech Neohrožených i Temné bratrstvo.
 • Čtyři spacifická povolání; Templar, Dragonknight, Sorcerer a Nightblade.
 • Epické PVP i PVE, kdy dostaneme možnost zapojit se do velkých bitev i soukromých výprav do temných jeskyní skrývajících poklady.
 • Nebudeme ušetřeni nemocí včetně vampyrismu či lykantropie.
 • Systém rukodělných profesí, které budou moci obohatit život v Tamrielu a dopomoci vám ke slušnému vybavení.
 • Magie duší, kterou si veteráni z původních her určitě pamatují. Možnost chytat duše nepřátelských stvoření a uvěznění je v drahokamech.
 • Obrovské množství všemožného vybavení.
 • http://www.elderscrollsonline.com/en-gb/home

Foto & Video