The Dark Pictures - Man Of Medan

Vyšlo: 30.08.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 98384 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Man of Medan představuje první titul z herní hororové sbírky The Dark Pictures Anthology od studia Supermassive Games, kde se čtyři mladí Američané vydávají na dobrodružnou plavbu za potápěním s cílem najít legendami opředený vrak lodi z druhé světové války. Jakmile se začne den chýlit ke konci a z dálky je slyšet burácení přicházející bouře, začne se jejich nevinný výlet pomalu měnit v to pravé peklo...
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
799 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Dark Pictures - Man Of Medan The Dark Pictures - Man Of Medan
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč

Podrobné informace

 

 

Man of Medan

THE DARK PICTURES - MAN OF MEDAN

Man of Medan představuje první titul z herní hororové sbírky The Dark Pictures Anthology od studia Supermassive Games, kde se čtyři mladí Američané vydávají na dobrodružnou plavbu za potápěním s cílem najít legendami opředený vrak lodi z druhé světové války.

Jedinečné postavy Poznej zajímavou partuStejně jako v Until Dawn budeš moci poznat rozličnou partu s jedinečným charakterem. Pod vodu Vzhůru pod voduNasaď si potápěčskou výbavu a vydej se prozkoumat lodní vrak. Mrazivý horor Překonej svůj strachUžij si pořádně mrazivý horor v nových kulisách.
Tři možnosti hraní

Tři možnosti, jak hrát

Kromě klasického módu pro jednoho hráče si celý příběh můžeš projít i v kooperativním módu pro až 4 hráče naráz, kdy každý ovládá jeden z charakterů. Rovněž dostaneš k dispozici i režim sdíleného příběhu, v němž každý z vás hraje na svém zařízení, ale volby mají vliv na vás na oba.

Atmosféra jižního Pacifiku

Pokud máš mořskou nemoc, bude pro tebe Man of Medan ještě strašlivějším zážitkem. Uprostřed širého oceánu se nachází opuštěná loď, na které se prohánějí duše zesnulých. Právě sem se vydáš odhalit tajemství vraku, která tě učiní buď boháčem, nebo mrtvolou v případě, že selžeš ve svých volbách.

Pacifik