The Art of Kingdom Come: Deliverance

Vyšlo: 07.08.2019 /
Lokalizace: Česky /
Kód produktu: 98609 /
Záruka: 2 roky
Tisk - Pronikni do propracovaného světa úspěšné hry Kingdom Come: Deliverance v knize The Art of Kingdom Come: Deliverance. Kniha přináší exkluzivní pohled do zákulisí vývoje největšího českého herního projektu všech dob.
Pouze na prodejnách
699 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
The Art of Kingdom Come: Deliverance The Art of Kingdom Come: Deliverance
Knihy Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
699 Kč

Podrobné informace

Pronikni do propracovaného světa úspěšné hry Kingdom Come: Deliverance v knize The Art of Kingdom Come: Deliverance. Kniha přináší exkluzivní pohled do zákulisí vývoje největšího českého herního projektu všech dob. Skrze nespočet náčrtků, vývojových konceptů a krásných screenshotů se čtenář dozví, jak vznikal autentický herní svět roku 1403. Vše doplňují zasvěcené komentáře tvůrců hry.

Pokud tě zajímá, jak vznikaly jednotlivé lokace ve hře, navrhoval se systém oblečení či kreslily mapy, kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance ti na vše odpoví. Součástí jsou i exkluzivní rozhovory se samotnými tvůrci, kteří poodhalí procesy, jenž vedly k vydání oceňované hry českého studia Warhorse.


Ukázka z artbooku

Art of Kingdom Come

Vlastnosti zboží

Lokalizace: Česky
Vazba: Pevná
EAN/ISBN: 9788027049936

Foto & Video