That's You

Bazar
Kód produktu: P84496 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Vítej u sarkastického společenského kvízu, ve kterém se až pět přátel nebo členů rodiny dozví, co si o nich ostatní skutečně myslí. Hrát můžeš na televizoru, systému PS4, tabletu a chytrém telefonu. Odpověz na více než 1 000 zábavných otázek, vyhraj odvážné kreslící výzvy, úkoly se selfie fotkami a další aktivity.
Platforma
PlayStation 4
49 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
That's You That's You
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
49 Kč

Podrobné informace

 

Který z členů tvé rodiny by nejdéle přežil v divočině? Kdo z tvých přátel to nedávno hodil přímo na chodník? Kdo z vás je nejhorší kuchař?

 

That's You

 

Vítej u sarkastického společenského kvízu, ve kterém se až pět přátel nebo členů rodiny dozví, co si o nich ostatní skutečně myslí. Hrát můžeš na televizoru, systému PS4, tabletu a chytrém telefonu. Odpověz na více než 1 000 zábavných otázek, vyhraj odvážné kreslící výzvy, úkoly se selfie fotkami a další aktivity. Čím lépe znáš ostatní hráče, tím víc bodů získáš.

Témata pokrývají vše od školy po volný čas, připrav se tedy na pořádné terno!

  

HERNÍ OBSAH:

  • Zábavná společenská hra pro až 6 hráčů, ovládaná skrze mobilní telefon.
  • Zjisti co nejvíce o svých známých i neznámých blízkých s více, jak tisícem otázek.
  • Užij si sociální hru v pravém slova smyslu toho slova - kresli, odpovídej a hraj si zábavnou formou se slovy i fotkami.

Foto & Video